Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion

Jean-Philippe Chauveau

Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion

29,90 zł

1646

 

DUSZPASTERZ WIĘŹNIÓW I PROSTYTUTEK
Tyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak, gang… Zło otaczało go niemal nieustannie, nie mógł przed nim uciec. Nigdy nie czuł się bezpiecznie.
Dzisiaj o. Jean-Philippe Chauveau to kapelan aresztu. Prowadzi domy dla młodych uzależnionych. Jest szefem stowarzyszenia, które pomaga ludziom prostytuującym się.
Jak to możliwe, że człowiek tak okrutnie skrzywdzony przez alkohol, przemoc i gwałt zaczął nieść nadzieję i pomoc właśnie tym, którzy są uwikłani w uzależnienia, przestępstwa i prostytucję?
Uwielbiam historie, w których bohater po ludzku jest skazany na beznadzieję, opuszczenie i porażkę, ale Bóg nie daje za wygraną. Interweniuje, udowadniając, że nie ma ludzi zbyt poranionych i przegranych. Polecam tę książkę – jest pełna takiej Nadziei! Zetknięcie z nią grozi przemianą myślenia i w konsekwencji całego życia.
Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia, prezes zarządu Fundacji Aplica, psychoterapeuta

Esprit
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-658-4797-3

Tytuł oryginalny: Que celui qui n’a jamais péché : pretre aupres des toxicomanes, des prisonniers, des SDF, des prosti

Liczba stron: 304

Format: 14.5x20.4

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Wierzchosławska Katarzyna, Wierzchosławski Piotr

Cena pakietu

69,80 zł

4040

Cena pakietu

99,80 zł

5795