Księżniczka incognito

Connie Glynn

Księżniczka incognito

34,99 zł

2513

 

Moim jedynym marzeniem zawsze była normalność. Nie chciałam dłużej być księżniczką.
A teraz muszę mieszkać w jedynym pokoju z dziewczyną, która obsesyjnie pragnie zostać jedną z nich.

Lottie Pumpkin od dziecka marzy o byciu księżniczką. Gdy dostaje się do prestiżowej szkoły Rosewood Hall w ramach stypendium, jej obsesyjne pragnienie jeszcze bardziej przybiera na sile.
Ellie Wolf od dziecka marzy o byciu zwyczajną dziewczyną. Wybiera więc szkołę Rosewood Hall, żeby uciec od obowiązków królestwa Maradawii.

Kiedy obie czternastolatki trafiają do tego samego akademika, a w dodatku do jednego pokoju, zamiana wydaje się im najlepszym rozwiązaniem. W końcu przez pomyłkę i tak wszyscy uznają, że to Lottie jest księżniczką.

Ale jest jedna osoba, która zna sekret dziewcząt. A w Rosewood nic nie jest takie, jakie wydawać by się mogło…

Insignis Media
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-660-7177-3

Tytuł oryginalny: Undercover Princess

Liczba stron: 392

Insignis Media

Format: 140x210mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Olga Siara

Wywiad z autorką

Kasia Zych

Więcej!

Która z nas nie chciała być księżniczką? Bawiłyśmy się, przebierałyśmy w sukienki, robiłyśmy sobie papierowe korony. A czy kiedyś przyszło nam do głowy, że te wszystkie księżniczki, którym tak zazdrościmy, równie mocno zazdroszczą nam? Że nie musimy wiecznie chodzić wyprostowane, że nie musimy z gracją popijać herbatki, że do sklepu możemy wyjść w dresie i nikt nie zrobi z tego sensacji. Życie księżniczki nie należy do prostych. I o tym właśnie mówi książka „Księżniczka incognito". Nie jest to jednak żadna książka dokumentalna, wręcz przeciwnie - jest to opowieść fabularna, która wciąga i pochłania i której wciąż chce się więcej. Dajcie mi więcej!

Gosia Lubelczyk

Kto jest kim?

Kto jest kim? Czy zwykła dziewczyna i księżniczka mogą zamienić się miejscami? Czy taka zmiana ma rację bytu i nie wyjdzie na jaw? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w książce Connie Glynn, która przeniesie Was w magiczny świat pełen zawirowań i przygód. Czy odważycie się zaryzykować i wejść w ten świat?

Roksana Jachimek

Polecam!

Nie musisz być księżniczką, żeby móc przeczytać tę książkę ;) Wystarczy, że masz czas i chęci, by dać się porwać fascynującej i dynamicznej fabule, wzruszyć do łez i niejednokrotnie uśmiechnąć czytając o przygodach Ellie i Lottie. Serdecznie polecam!

Cena pakietu

79,89 zł

5207