Krew, która nas dzieli

Edyta Prusinowska

Krew, która nas dzieli

36,84

 

Kto by przypuszczał, że w Windermore mieszkają wampiry?
Na pewno nie Dakota.
Zbliżały się egzaminy końcowe, a ona postawiła sobie jeden cel: dostać się na studia medyczne. I nawet jeśli nie wszystko szło zgodnie z planem, a po śmierci jej taty życie wywróciło się do góry nogami, nie zamierzała rezygnować z marzeń. Dlatego kiedy kolega z klasy prosi ją o korepetycje, Dakota zgadza się niemal bez wahania – w końcu to dobra okazja, żeby powtórzyć cały materiał, a Henry, powiedzmy to wprost, jest dość intrygujący. Plan byłby niemal idealny, gdyby nie to, że spokojne życie miasteczka przerywa tajemnicza śmierć jednego z nauczycieli, a Dakota z Henrym mimowolnie są w centrum wszystkich wydarzeń…
Wkrótce okaże się, że Windermore kryje wiele tajemnic, a sekrety, jakie poznali, nieodwracalnie zamkną Henry’emu i Dakocie drogę powrotu do normalnego życia.
Czy w obliczu niebezpieczeństw będą gotowi poświęcić wszystko dla siebie nawzajem?

Edyta Prusinowska blogerka, influencerka i ulubienica instagramowej społeczności. W internecie jest znana pod pseudonimem Eniiablog. Jej blog śledzą rzesze fanów, a kanał na YouTubie subskrybują tysiące użytkowników. Uwielbia herbatę jaśminową, która pozwala jej się zrelaksować. Zadebiutowała książką „Opowiem o tobie gwiazdom”, która z miejsca podbiła serca czytelników. Jej kolejna książka – „Truskawkowy blond” powtórzyła ten sukces. Zakochana w podróżach, herbacie jaśminowej i kulturze koreańskiej.

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5344-1

EAN: 9788381353441

Liczba stron: 400

Moondrive

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 54,99 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem