Koniec alfabetu Jak być liderem nowej generacji

Piotr Stohnij

Koniec alfabetu Jak być liderem nowej generacji

89,00 zł

6280

 

O CZYM JEST TA KSIĄŻKA?
Koniec alfabetu to książka poświęcona zmianom pokoleniowym i ich wpływie na rzeczywistość. Bazuje ona na kompleksowych badaniach, studiach przypadków z Polski i z zagranicy oraz szerokiej analizie źródeł z całego świata. Daje też praktyczne odpowiedzi dotyczące zmian w świadomości społeczeństw, ich wpływie na indywidualne decyzje oraz sposobach na zbudowanie porozumienia między osobami reprezentującymi cztery generacje: wyżowców, pokolenia X, milenialsów oraz generacji Z. Podpowiada także, co przyniesie przyszłość, i nazywa najmłodsze pokolenie, które obecnie przychodzi na świat.
DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA
Koniec alfabetu to napisany prostym językiem, czytelny i przejrzysty podręcznik, przygotowany z myślą o wyzwaniach, jakie stawiają przed nami obecne czasy. A przede wszystkim związane z nimi zagrożenia, szanse, punkty zwrotne i przełomowe zmiany. Związane z tymi elementami składowymi życia społecznego i biznesowego, które wymagają wytyczania nowych kierunków, kreślenia nowych strategii i wkraczania na nieznane obszary biznesu i relacji międzyludzkich.

Jest to pozycja, która rzetelnie opisuje sposoby, dzięki którym można świadomie reagować na dynamiczne zmiany w otoczeniu. Za pomocą prostych trików, nieintuicyjnych rozwiązań i sprawdzonych scenariuszy.

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która mierzy się z kryzysami i zmianami w turbulentnym otoczeniu – dla Ciebie. Ponieważ tylko z niej dowiesz się, jak uniknąć poważnych błędów, które mogą położyć się cieniem na Twoim dalszym życiu, karierze zawodowej i relacja z innymi. A także jak skutecznie przekuć nawet najtrudniejsze wyzwania i sytuacje kryzysowe w sukcesy.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z KSIĄŻKI „KONIEC ALFABETU. JAK BYĆ LIDEREM NOWEJ GENERACJI”?
„Koniec alfabetu. Jak być liderem nowej generacji” to komplementarny przewodnik każdego współczesnego lidera biznesu, polityki i życia społecznego, w którym znajdziesz m.in.:
• charakterystykę mocnych i słabych stron każdego z pokoleń oraz praktyczne wskazówki, jak najskuteczniej nimi zarządzać,
• praktyczne inspiracje, jak w prosty sposób jeszcze mocniej angażować członków zespołu w realizowane projekty i… chronić ich uwagę przed zbytnim rozproszeniem,
• „instrukcję”, która ułatwi Ci skuteczną komunikację z przedstawicielami każdego z pokoleń – nieważne, czy mowa o Twoich pracownikach, współpracownikach, czy przełożonych,
• rekomendacje działań, które pomogą zapobiec rotacji i zwiększyć wartość obecnych pracowników,
• rozwiązania opracowane przez liderów branży, które pomogą Ci poprawić efektywność zespołu i skuteczność osobistą,
• sprawdzone wskazówki dotyczące rekrutacji, rekrutowania i utrzymywania talentów.

Writers On The Storm
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-958-2060-1

Liczba stron: 480

Cena katalogowa: 89,00 zł