Kody podświadomości Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)

Beata Pawlikowska

Kody podświadomości Praktyczny kurs życiowej przemiany (z ćwiczeniami)

49,90 zł

2888

 

KURS 100 DNI ŻYCIOWEJ PRZEMIANY!


Decyzje jakie podejmujesz, mają duży wpływ na Twoje życie. To jakie podejmujesz decyzje zależy od tego jak postrzegasz siebie, życie i świat. To jak postrzegasz siebie, życie i świat zależy od twoich podświadomych przekonań. Podświadome przekonania to twój wewnętrzny program wgrany w dzieciństwie. To twoje życiowe kody.

Jeśli podświadomie wierzysz, że nie można Cię pokochać, nie możesz być szczęśliwy oraz, że jesteśgorszy, to Twoja życiowa droga będzie lustrzanym odbiciem tego, co sam o sobie myślisz.

Zamierzasz stanąć na nogi, uwierzyć w siebie? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Nowa książka Beaty Pawlikowskiej to praktyczny kurs życiowej przemiany, który pomaga zmienić podświadomy życiowy program i wgrać w jego miejsce nowe kody. Poprzez codzienne ćwiczenia rozwiniesz wiarę we własne możliwości, odzyskasz wolność emocjonalną, poprawisz relacje z najbliższymi, zbudujesz poczucie własnej wartości, staniesz na własne nogi i wreszcie rozpoczniesz nowe życie!
Książka poprowadzi cię przez sto dni życiowej przemiany. Wyrusz w tę podróż razem ze Autorką!

Edipresse Polska
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-817-7267-9

Liczba stron: 588

Format: 155x220mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Autorka opowiada o książce

Marta

Kody podświadomości

Czyta się ją przyjemnie, szybko, a przy okazji opowiada o ważnym temacie, jakim jest samoakceptacja. Książka Kody podświadomości wyjasniła mi wiele kwesti, ktorych obecnosci w swoim zyciu nawet nie bylam swiadoma. Jestem pozytywnie zaskoczona!

Emilia Niemiec

Lekka, przyjemna i mądra

Świetna książka! Pani Beata jest zawsze uśmiechnięta i czytajac ksiazek łapałam sie na tym, że czulam sie troche tak, jakby to sama autorka przekazywala mi te tresci swoim glosem. Fajna pozycja, jakiej brakowalo na rynku wydawniczym. Oby wiecej taki super ksiazek :)

Bożena Modrzewska

Polecam

Uwielbiam Panią Beatę odkąd pamiętam. Zawsze czekałam z utęsknieniem na niedziele, by móc posłucha w radiu jej audycji "świat według blondynki". Jej książkę dostałam na prezent i jestem zachwycona. Tyle porad. Wspaniałych zdań i sentencji. Wszystkim polecam książkę pani Beaty...

Cena pakietu

94,80 zł

5582