Klucz do północy

Dean Koontz

Klucz do północy

36,00 zł

2663

Thriller szpiegowski o kontrolowaniu ludzkich umysłów

Czy Joannie uda się odzyskać wymazaną hipnozą przeszłość?

Joanna Rand jest piosenkarką i właścicielką nocnego klubu w Kioto. Pewnego wieczoru w jej klubie zjawia się Alex Hunter, prywatny detektyw z Chicago, który rozpoznaje w niej zaginioną przed dwunastu laty Lisę Chelgrin, córkę amerykańskiego senatora.

Joanna nie potrafi przypomnieć sobie swojego poprzedniego życia. Za namową Alexa oraz swojej przyjaciółki udaje się do psychiatry, który za pomocą hipnozy ma przywrócić jej wspomnienia.

Okazuje się, że Joanna była już poddana podobnej kuracji. Ktoś za pomocą serii zabiegów hipnotycznych usunął z jej pamięci całą przeszłość i nadał jej całkiem nową tożsamość oraz wspomnienia. By nikt nie odkrył prawdy o przeszłości Joanny, wmówiono jej także, że nie może się związać na stałe z żadnym mężczyzną. Aby odnaleźć rozwiązanie zagadki zmiany tożsamości Joanny, kobieta wraz z Alexem udają się do Londynu, a następnie podążają tropem psychiatry, który przeprowadzał zabiegi hipnotyczne, do Szwajcarii.

Okazuje się, że przeszłość dziewczyny jest o wiele bardziej skomplikowana niż ta w powracających wspomnieniach.

Dean Koontz - jeden z najpopularniejszych współczesnych autorów amerykańskich,. Do tej pory sprzedał 450 milionów egzemplarzy swoich książek.

Należy do niezwykle płodnych pisarzy - jego dorobek to kilkadziesiąt powieści oraz liczne opowiadania, wydane również pod pseudonimami.

Do jego najpopularniejszych powieści (w większości zekranizowanych) należą: „Opiekunowie”, „Intensywność”, „Przepowiednia”, „Odd Thomas”, „Dobry zabójca”, „Prędkość”, „Mąż”, „Recenzja”, „Bez tchu”, „Co wie noc”, „Dom śmierci”, „Apokalipsa Odda”.

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-7885-587-3

Tytuł oryginalny: THE KEY TO MIDNIGHT

Liczba stron: 480

Albatros

Format: 125x195

Cena katalogowa: 36,00 zł

Zapraszamy na profil autora na Facebooku!

Życie i twórczość Deana Koontza