Kieruj swoim życiem / Pokochaj siebie Pakiet

Dyer Wayne W.

Kieruj swoim życiem / Pokochaj siebie Pakiet

44,99 zł

2838

 

"POKOCHAJ SIEBIE"
Książka "Pokochaj siebie" należy już do klasyki psychologii humanistycznej, kierunku kładącego nacisk na pełny rozwój i samourzeczywistnienie jednostki, na wyzwolenie z nabytych lub wyimaginowanych ograniczeń i przesądów, na aktywną postawę wobec życia i osiągnięcie szczęścia w zgodzie z samym sobą.
Autor uważa, że stan zdrowia psychicznego jest stanem normalnym i osiągnięcie go leży w granicach możliwości każdego z nas, a połączenie ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, humoru i pewności siebie jest podstawą szczęśliwego życia.
Książka została przetłumaczona na wiele języków. W Polsce od 16 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród czytelników.
"KIERUJ SWOIM ŻYCIEM"
Kontynuacja bestsellerowej książki "Pokochaj siebie" Autor koncentruje się tym razem na pojęciu manipulacji i próbie nauczenia nas, jak jej unikać. Manipulacja bywa bardzo niebezpieczna, niezależnie od tego, czy stosuje ją pojedynczy człowiek, czy też ogromna instytucja. Urzędnicy, przedstawiciele władz, nauczyciele, a nawet sprzedawcy z osiedlowych sklepów i nasi bliscy — wszyscy ci, którzy dopuszczają się manipulacji, choćby niewielkiej, automatycznie ustawiają nas w pozycji ofiary.
"Kieruj swoim życiem" uczy, jak zwalczać metody manipulatorów i w efekcie osiągać bez przeszkód wyznaczone sobie cele. Słowem — jak wziąć ster we własne ręce i popłynąć w upragnionym kierunku.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-02-13

ISBN: 978-83-814-3175-0

Tytuł oryginalny: Pulling Your Own Strings ; Your Erroneous Zones

Liczba stron: 608

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Waszkiewicz Marian J.

Cena pakietu

84,89 zł

5232

Cena pakietu

84,89 zł

5232

Cena pakietu

94,89 zł

5832