Kawiarnia na końcu świata Opowieść o sensie życia

John Strelecky

Kawiarnia na końcu świata Opowieść o sensie życia

6.9

(335 ocen) wspólnie z

45,00 zł

2790

 

W wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na zawsze zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata. Nie posiadał kierunkowego wykształcenia, które mogłoby mu w tym pomóc. Niniejsza książka jest jego debiutem literackim.

Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą. Wspięła się na sam szczyt listy bestsellerów i została przetłumaczona na trzydzieści cztery języki. Od tamtej pory John napisał już inne książki, w tym Return to The Why Caf, Life Safari, The Big Five for Life, The Big Five for Life Continued oraz Ahas! Moments of Inspired Thought.

Za sprawą swoich publikacji oraz wystąpień w telewizji i radiu przesłanie Johna zainspirowało miliony ludzi do wzięcia życia w swoje ręce. Jego nazwisko pojawiło się obok Oprah Winfrey, Tony'ego Robbinsa oraz Deepaka Chopry na liście stu najbardziej inspirujących osobistości na polu przywództwa oraz rozwoju osobistego. Wszystko to nie przestaje go zaskakiwać.

Aktywa
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-12-19

ISBN: 978-83-946-5286-9

Tytuł oryginalny: The why cafe

Liczba stron: 140

Format: 135x195mm

Cena katalogowa: 45,00 zł

Tłumaczenie: Alicja Laskowska

Komentarze nie są potwierdzone zakupem