Jeszcze raz, Nataszo. Tom 1

Karolina Wilczyńska

Jeszcze raz, Nataszo. Tom 1

36,90 zł

2228

 

Kochający mąż, piękny dom, kariera.. tak wyobrażamy sobie perfekcyjne życie i takie właśnie prowadziła główna bohaterka Natasza. Ale czy tak naprawdę była szczęśliwa?

Karolina Wilczyńska tworzy opowieść o kobiecie, która w miłości swojego życia szukała własnego odbicia i akceptacji. Jednak po rozstaniu musi mierzyć się z losem sama. Analizuje wszystkie popełnione wcześniej błędy i robi swego rodzaju rachunek sumienia, by dowieść że życie uciekło jej między palcami, gdy była skupiona na robieniu kariery i rozwoju własnej firmy.

Czy Natasza jeszcze odnajdzie upragniony spokój i radość?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

ISBN: 978-83-663-8110-0

Liczba stron: 304

Czwarta Strona

Cena katalogowa: 36,90 zł

Ewa

doceń życie

Czego boimy się w życiu najbardziej ? Samotności. Tak samo bała się tego Natasza, gdy doszło do rozwodu. Wtedy dopiero zaczyna się doceniać to co się miało. Czekam na dalsze losy bohaterki..

Angelika Mazur

wartościowa

Polecam książka bardzo wciągająca. Czyta się jednym tchem. Temat bardzo aktualny. Większość z nas traci teraz czas na robienie kariery zamiast zadbać o podstawę czyli miłość, rodzina, dom, relacje.. Wartościowa książka.

Nadia

Jeszcze raz Nataszo

Świetna książka. Typowa karierowiczka jakich obecnie pełno. Warto przeczytać i samemu zrobić sobie rachunek sumienia czy aby na pewno nie tracimy swojego życia.