Ja cię kocham, a ty miau

Katarzyna Berenika Miszczuk

Ja cię kocham, a ty miau

36,99 zł

3322

 

Szalona komedia z wątkami kryminalnymi i kotem w roli głównej.

Lord to Brytyjczyk, którego właścicielką jest Ala – ilustratorka książek, artystka. Leniwy, znudzony, o zbyt niskim standardzie życia jak mniema, kot jest strasznie zazdrosny o swoją panią. Gdy tylko nadarza się okazja by pokazać pazurki nie odpuszcza. Tym razem postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej właścicielki i bierze sprawy w swoje łapki.

Pewnego dnia Ala wraz z grupą artystów wyjeżdża do oddalonego od miasta dworku, którego właściciel – Stefan, ufundował specjalne stypendium dla wybitnej osoby. Wybraniec ma okazję stać się prawowitym spadkobiercą pana Stefana. Nagroda jest tak ogromna, że walka o nią staje się bardzo zawzięta i to do tego stopnia, że któregoś dnia w salonie odnaleziono zwłoki jednego z artystów.

Kto zabił? Czy Lord będzie w stanie uratować swoją właścicielkę?

W.A.B.
Oprawa miękka

Liczba stron: 352

W.A.B.

Cena katalogowa: 36,99 zł

Kanał autorki w serwisie Youtube

Edziaaa

mistrzowska

Mistrzowska historia z rewelacyjnym kotem jako osobą mówiącą! Kryminalne zagadki w tle jakby wzorowane na książkach Agaty Christie. Książka trzyma w napięciu, jest zabawna i niezwykle przyjemnie się ją czyta.

Marta Plich

komedia kryminalna

Historia jaką przedstawia nam Katarzyna Miszczuk to rewelacyjna komedia kryminalna. Poznajemy najpierw przesympatyczną Alicję, której związek rozpada się, w czym nieco pomaga jej ukochany kot. Wtedy też postanawia zmienić swoje życie i wybiera się z grupą artystów na warsztaty organizowane w dworku za miastem. Walczą oni o niezwykłe stypendium - dworek Stefana - niezły kąsek dla każdego. Również i kot Lord zaczyna czuć się tam jak u siebie, w końcu każdy Brytyjczyk uwielbia luksusy. Rywalizacja między uczestnikami zaczyna przeradzać się w niezdrową walkę, aż zostaje przekroczona w końcu granica i jeden po drugim giną ludzie. Wtedy mały milusiński zaczyna walczyć o swoją właścicielkę i zaczyna się akcja...

Emilia

Koty <3

Uwielbiam koty i wiem jakie potrafią być zazdrosne, leniwe i dominujące. Autorka oddała charakter Lorda najlepiej jak się tylko dało. Wybranie mruczka na postać pierwszoplanową mogło okazać się klapą, tymczasem Pani Katarzyna wykazała się mistrzowskim piórem i pokazała na co ją stać. Super!!

Cena pakietu

76,89 zł

5716

Cena pakietu

76,89 zł

5716