Inżynieria wnętrza Z joginem po radość życia

Sadhguru Jaggi Vasudev

Inżynieria wnętrza Z joginem po radość życia

39,90 zł

2438

 

Inżynieria wnętrza to intrygująca książka przedstawiająca sprawdzone metody, które rewolucjonizują sposób postrzegania i myślenia. Autor korzysta z wielowiekowych doświadczeń jogi, przekazywanych przez kolejnych mistrzów, pokazuje pułapki umysłu i opisuje ćwiczenia ułatwiające osiągnięcie autentycznej radości życia.

Sadhguru Jaggi Vasudev, wizjoner, mistyk i jogin, opowiada historię własnego oświecenia na wzgórzu w południowych Indiach, gdzie czas się dla niego zatrzymał, a on sam doświadczył radykalnej przemiany. Dziś, jako założyciel organizacji Isha realizującej cele humanitarne, wskazuje drogę milionom ludzi. Przemawiał na Światowym Forum Ekonomicznym oraz w takich instytucjach, jak ONZ, Uniwersytet Stanforda, MIT, Uniwersytet Harvarda, Wharton i wiele innych.

Sadhguru przypomina, że guru to „ktoś, kto rozprasza ciemności. To ktoś, kto otwiera przed tobą drzwi”. Dzięki tej mądrej i przystępnej lekturze czytelnicy zyskają dostęp do sprawdzonych metod, które pozwolą im kształtować swoje życie dokładnie tak, jak sobie życzą.

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9641-4

Tytuł oryginalny: Inner engineering

Liczba stron: 240

Format: 150x230mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Jerzy Bokłażec

Cena pakietu

79,80 zł

4832

Cena pakietu

79,80 zł

4832

Cena pakietu

89,80 zł

5432