Intensywne doznania To 1 Niegrzeczny szef

Whitney G.

Intensywne doznania To 1 Niegrzeczny szef

29,90 zł

1892

 

Autorka serii „Domniemanie niewinności” oraz bestsellerowej „Turbulencji” powraca z nową powieścią!

Dyrektor nowojorskiego wydawnictwa, znany również jako pewny siebie playboy, Michael Leighton, szuka nowej asystentki. Wszystkie dotychczasowe kandydatki nie spełniały jego oczekiwań. Aż w końcu pojawiła się ona.

Mya szczerze nie znosi swojego nowego szefa. Jego butność i arogancja doprowadzają ją do szewskiej pasji. Na nic zdaje się fakt, że szef dobrze jej płaci, a przy okazji jest nieziemsko przystojny. Dziewczyna ma dość traktowania jej jak służącej i postanawia się zwolnić. Kiedy jednak Michael dowiaduje się o jej decyzji, nie chce pozwolić jej odejść. Dziewczyna nie tylko jest idealną asystentką, ale również kryje w sobie coś intrygującego. Mężczyzna postanawia zatem zatrzymać dziewczynę bez względu na konsekwencje.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-3692-3

Tytuł oryginalny: Naughty Boss

Liczba stron: 168

Wydawnictwo Kobiece

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka

Dagmara Igła

Wciąga

Dużo śmiechu, ale też trochę łez. W niektórych momentach tak bardzo wczuwałam się w sytuację bohaterki, że razem z nią się wstydziłam, jak zrobiła jakąś głupotę, razem z nią denerwowałam, gdy coś było nie tak i płakałam, gdy bezsilność dawała o sobie znać. I choć książka jest bardzo króciutka, wszak to tylko 168 stron, to autorce udało się zmieścić w nich to wszystko, co potrzeba, aby można było mówić o naprawdę wciągającej historii.

Sylwia

Ahhh

Ahhhhh, rozmarzyłam się. Jakaż to była cudownie urocza opowieść. Ani przesłodzona, ani zbyt nieprzyzwoita. Taka w sam raz na jesienny/zimowy wieczór, żeby ogrzać serducho i wlać w nie nadzieję.

G.O.

Intensywna

Skończyłam w jeden wieczór. Jest to krótka opowieść, ale za to bardzo intensywna. Momentami nawet bardzo mocno intensywna ;) Polecam!

Cena pakietu

69,80 zł

4286

Cena pakietu

84,80 zł

5186

Cena pakietu

69,80 zł

4286