Heart bones. Nagie serca [wyd. 3, 2023]

Colleen Hoover

Heart bones. Nagie serca [wyd. 3, 2023]

7.9

(2832 ocen) wspólnie z

33,49

 

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem.
Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie.
− Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać.

Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah.
Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby zdobyć stypendium i dostać się na wymarzone studia.
Kiedy dwa miesiące przed wyjazdem na uczelnię jej matka niespodziewanie umiera, Beyah traci dach nad głową. Musi spędzić resztę lata z ojcem, którego prawie nie zna. Zamierza nie wychylać się i bezproblemowo przeczekać czas do studiów, ale jej nowy, przystojny sąsiad Samson torpeduje ten plan.

Na pozór nic ich nie łączy. Ona wychowała się w biedzie, on pochodzi z bogatej rodziny.
Jednak oboje lubią smutne rzeczy i natychmiast wyczuwają swoją wrażliwość. Kiedy sympatia przeradza się w namiętność, wspólnie postanawiają, że połączy ich tylko wakacyjny romans. Jednak gdy prawda o przeszłości Samsona wychodzi na jaw, Beyah musi się wycofać lub zaryzykować kolejny cios prosto w serce…
„Heart bones. Nagie serca” – więcej informacji od księgarni Matras

Choć zasady były jasne - to tylko wakacyjny romans - Beyah zaczyna coraz bardziej angażować się w związek z Samsonem. Ich szczere rozmowy, wakacyjne przygody i to, jak delikatnie Samson traktuje jej zranione serce, sprawiają, że Beyah zaczyna czuć coś więcej. Zaczyna marzyć o tym, że ten romans może trwać dłużej. Ale sny te rozpryskują się, gdy wychodzi na jaw prawda o przeszłości Samsona.

Samson, chociaż pochodzi z bogatej rodziny, skrywał ciemne sekrety, które zdecydowanie wpłynęły na jego osobowość. Jego przeszłość jest pełna bólu i zdrady, co daje Beyah do zrozumienia, dlaczego tak silnie zareagował na jej własną historię.

Beyah staje przed trudną decyzją - wycofać się teraz, zanim będzie za późno, czy postawić wszystko na jedną kartę, ryzykując kolejne złamanie serca? Czy jest gotowa na to, aby po raz kolejny otworzyć się na miłość, mimo niepewności i strachu?

Ciągle myśli o słowach Samsona: „Serce nie jest kością. Nie da się go naprawdę złamać.” Ale czy ona jest gotowa zaryzykować? Czy serce Beyah jest wystarczająco silne, aby ponownie pokonać ból? Czy miłość do Samsona jest jej warta?

Jak zawsze, odpowiedzi na te pytania nie są proste. Ale jedno jest pewne - ten wakacyjny romans na zawsze zmienił życie Beyah. Niezależnie od tego, jakie decyzje podejmie, nigdy już nie będzie tą samą dziewczyną, co przed tym latem.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Trzecie

ISBN: 978-83-813-5331-1

EAN: 9788381353311

Liczba stron: 336

Otwarte

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Matylda Biernacka

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem