Futra perły i łzy jak piołun gorzkie

Danuta Noszczyńska

Futra perły i łzy jak piołun gorzkie

35,00 zł

2580

 

Zarówno dobro, jak i zło wraca do człowieka ze zdwojoną mocą.
Sandra wychowała się w małym miasteczku. Tam życie płynie zupełnie inaczej. Za czym innym się goni, o czym innym marzy. Jednak i tam życie potrafi zaskoczyć ? to, co oczywiste, może okazać się pozornym, proste skomplikowanym, dobre złym, a złe dobrym.
Pewnego dnia w progu jej domu staje ojciec chrzestny razem z żoną, prosząc o krótką gościnę. Niestety ich pobyt wciąż się przedłuża, a oni stają się coraz bardziej uciążliwi. Sandra zaczyna baczniej przyglądać się wujostwu, wracając myślami do czasów dzieciństwa. Gdy krewni niespodziewanie znikają, przerażona kobieta zaczyna ich szukać i przy okazji poznaje szokującą przeszłość tego na pokaz wzorowego małżeństwa.
Ile tak naprawdę wiemy o ludziach nam bliskich? Do czego zobowiązują więzy rodzinne? I dlaczego warto być dobrym? A czy w ogóle warto?
Danuta Noszczyńska – plastyczka, reżyserka, twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant, specjalistka do spraw teatralnych w Archetti - Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna, absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-809-7166-0

Liczba stron: 320

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 35,00 zł

Cena pakietu

74,90 zł

4974

Cena pakietu

79,90 zł

5274

Cena pakietu

74,90 zł

4974

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka