Fabryka lalek

Elizabeth Macneal

Fabryka lalek

39,99 zł

3322

 

„Fabryka lalek” to pełne aury połączenie romansu i thrillera, które trzyma w napięciu aż do samego końca!

Jest rok 1850, w Hyde Parku w Londyne powstaje największe wesołe miasteczko jakie miasto kiedykolwiek widziało. W tłumie pojawia się niezwykle czarująca początkująca artystka – Iris Whittle, która spotyka Silasa - kolekcjonera ciekawostek, miłośnika wszystkiego, co dziwne i piękne. On jest nią wprost oczarowany, ona traktuje jak nic nie znaczący epizod.

Pewnego dnia malarz prosi dziewczynę, by pozowała mu do obrazu. Ta zgadza się bez wahania, jednak pod warunkiem, ze ten nauczy ją malować. Silas wpada w obsesję na punkcie Iris. Przeradza się to w psychozę. W jego głowie pojawiają się przeróżne wizje, które mężczyzna planuje zrealizować. Wiedziony stworzoną w swojej głowie wizją porywa Iris i zamyka w piwnicy. W końcu ma ją tylko dla siebie...

„Ostra, przerażająca i cudownie sugestywna opowieść o miłości, sztuce i obsesji”.
Paula Hawkins

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-280-5833-0

Tytuł oryginalny: The Doll Factory

Liczba stron: 400

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Wyszogrodzka-Gaik Agnieszka Patrycja

Adela Fiust

Zagadkowa

Mroczna, zagadkowa, pełna aury. Malarz miał obsesję na punkcie Iris. Moją obsejsą jest ta książka! Cudownie, że odkryłam ją gdzieś na sklepowej półce. A może to ona znalała mnie?

Dominika C.

Polecam!

Udany debiut powieści Elizabeth Macneal osadzony w epoce wiktoriańskiej. Powieść nie jest tylko schematycznym kryminałem. Podejmuje temat sztuki, malarstwa, prawdziwej pasji, obsesji, ale i rożnic społecznych, ubóstwa, przymusowej pracy.I to sprawia, że otrzymuje prawdziwą perelkę wśród wielu thrillerów! "Fabryka lalek" to książka, na którą warto poświęcić czas. Nie będziecie żałować!

Tomek

Fabryka lalek

Wow! To była naprawdę bardzo wciągająca historia. Artyzm, obsesja, sztuka, romans, płótna, malarstwo. Mroczny, porywający thriller, czyli taki, jaki lubie najbardziej. Gorąco polecam!

Cena pakietu

79,89 zł

5716

Cena pakietu

79,89 zł

5716