Endometrioza Kobiecość nie musi boleć

Karolina Staszak

Endometrioza Kobiecość nie musi boleć

44,90 zł

2876

 

Ten #Endoporoadnik to idealna pozycja dla kobiet, które przeżywają bardzo bolesne miesiączki, doskwiera im uporczywy ból pleców, odczuwają dyskomfort w trakcie stosunku oraz borykają się z problem zajścia w ciążę.
„Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć” jest historią opowiedzianą przez kobietę, która ma to wszystko za sobą. Autorka wyjaśnia w jakich okolicznościach zdiagnozowano u niej tę chorobę, jakie towarzyszyły jej objawy i jak mimo przeciwności cieszy się teraz macierzyństwem. Jej osobisty dziennik obrazuje w jaki sposób kobieta pracowała nad sobą, by wrócić do zdrowia i zrozumieć swoje emocje.
Książka składa się z rozdziałów, które zostały przez ginekologa, seksuologa, psychoterapeutę i dietoterapeutę, dzięki czemu łatwiej zrozumieć poszczególne etapy tej choroby, a zastosowanie się do porad udzielonych bezpośrednio od specjalistów, pomoże przynieść długo wyczekiwaną ulgę. Poradnik zawiera również odsyłacze do filmików, na których fizjoterapeutki tłumaczą przygotowane przez nie proste techniki autoterapii.
Endometrioza to choroba, która może dotknąć każdą kobietę. Ciebie, Twoją mamę, siostrę, przyjaciółki. Nie zwlekaj, zapoznanie się z tą książką przywraca nadzieję i poczucie bezpieczeństwa.

Mando
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-277-1733-7

Liczba stron: 240

Format: 165x240mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Z ginekologiem o endometriozie

Magdalena Czajkowska

Dziękuję Pani Karolino!

Czuje się bardzo usatysfakcjonowana tą książką. Kiedy lekarz wydał diagnozę, od razu przystąpiłam do zgłębiania jak największej ilości wiedzy. Przyznaje, że nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do tego tematu. Porady udzielane są tu przez specjalistów i już na pierwszy rzut oka widać jak dużo pracy włożyła w tę książkę autorka, by rzetelnie przedstawić spektrum tej choroby. Co więcej, dzięki jej osobistym zwierzeniom jeszcze bardziej ufam tej książce, Pani Karolina przeżyła to wszystko na własnej skórze, a teraz stara się pomóc innym kobietom. Doskonale wie co robi, dzięki niej poczułam ogromne wsparcie.

Milena Pietruszka

Ważny temat

Kiedy moja przyjaciółka zwierzyła mi się ze swoich intymnych problemów, od razu poleciłam jej tę książkę, o której kiedyś miałam okazję przeczytać na pewnym kobiecym forum. Ja na szczęście nie borykam się z żadnym z tych problemów, ale doskonale zdaje sobie sprawę jak przykra i bolesna jest to przypadłość. Kochane, nie należy bagatelizować żadnych objawów - ta książka pokazuje jak bardzo jest to ważne.

Natalia Bronowczak

Warta uwagi

Fantastyczna książka! Uważam, że powinna trafić w ręce każdej kobiety. Mnóstwo z nas nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę może borykać się z chorobą. Bo przecież bolesna miesiączka czy plecy, to standard. Tak było w moim przypadku...

Cena pakietu

84,80 zł

5270

Cena pakietu

84,80 zł

5270

Cena pakietu

94,80 zł

5870