Echo z otchłani

Remigiusz Mróz

Echo z otchłani

6.5

(1308 ocen) wspólnie z

39,90

 

Długo oczekiwana kontynuacja „Chóru zapomnianych głosów” - bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza!

ISS Kennedy powraca na Ziemię, planetę niczym nie przypominającą tej sprzed lat, którą pamięta. W efekcie globalnego kataklizmu zamieniła się bowiem w pustkowie, przetrwali tylko nieliczni. Na orbicie pozostały jeszcze bezpieczne statki Ara Maxima, oczekują na instrukcje od wybranych, którzy mają podjąć się odbudowy ludzkości.

Co wydarzyło się na Ziemi?
Czy okrętom naprawdę nic nie grozi?
Kto będzie miał szansę na odkupienie swoich win?

Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd, świadomy istnienia gatunku ludzkiego…

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1764-6

EAN: 9788366517646

Liczba stron: 408

Czwarta Strona

Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedź książki

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Filip Grunt

Echo z otchłani

Remigiusz Mróz to niezwykle utalentowany pisarza...Każdą myśl po mistrzowsku, z niezwykłym kunsztem i starnnością przelewa na papier. W końcu i fani sciene fiction mogą czytać Mroza! Polecam gorąco :)

Karolina Bajor

Świetna!

Jeśli ktoś czytał i polubił "Chór zapomnianych głosów" to z pewnością spodoba mu się kolejna część. Świetna, napisana bardzo dobrze, przyjemnie się ją czyta. Jednak za główny atut uważam kosmiczną(metaforycznie i dosłownie) tematykę :) Nie mogę doczekać się kolejnej części!

Kaśka

Echo z otchłani

Jestem wielkim fanem Remigiusza Mroza. Przeczytałam prawdopodobnie wszystkie jego książki, dlatego także "Echo z otchłani" nie mogło umknąć mojej uwadze. Pan Mróz okazał się doskonałym autorem kryminałów, co już zesztą udowodnił nieraz, a także literatury science fiction! Zarówno poprzednia część "Chór zapomnianych głosów", jak i "Echo z otchłani" są na takim samym wysokim poziomie. Świetna, ciekawa fabuła, interesujące postaci. Książka ma wszystko co potrzeba, bym mogła z czystym sercem polecić każdemu!