Dzikie zwierzęta. Odkrywam dźwięki Kwiecińska Mirosława Książka
| Wydawnictwo: | AWM |
| Rodzaj oprawy: | Inna |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 26.0x22.0cm |
| Rok wydania: | 2021 |
O książce Dzikie zwierzęta. Odkrywam dźwięki
Publikacja z modułem dźwiękowym!
Dziecko odkryje 6 różnych dźwięków wydawanych przez zwierzęta.
Do lektury zachęcają sympatyczne ilustracje i proste historyjki.
To książka polisensoryczna – działa na zmysły wzroku, słuchu i dotyku.
Publikacja zawiera krótkie scenki rodzajowe, których bohaterami są zwierzęta dzikie.
Do każdej historyjki jest dopasowany przycisk dźwiękowy - po jego naciśnięciu maluszek usłyszy dźwięki np. trąbienie słonia czy ryczenie lwa.
Atutem książki są również kolorowe wypustki z obrazkami przedstawiające zwierzęta - dzięki nim można łatwo otworzyć książkę na wybranym dźwięku.
ODKRYWAM DŹWIĘKI
Seria przeznaczona dla młodszych dzieci, składająca się z książeczek z modułem dźwiękowym. Urzeka ciekawymi opowiastkami, którym towarzyszą przyjazne ilustracje w nasyconych kolorach. Angażuje zmysły wzroku, słuchu i dotyku
Szczegółowe informacje na temat książki Dzikie zwierzęta. Odkrywam dźwięki
| Wydawnictwo: | AWM |
| EAN: | 9788381810760 |
| Autor: | Kwiecińska Mirosława |
| Rodzaj oprawy: | Inna |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 12 |
| Format: | 26.0x22.0cm |
| Rok wydania: | 2021 |
| Data premiery: | 2021-04-30 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | MOREX GM SP. Z O.O. Wspólna 17A 05-090 Raszyn PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Dzikie zwierzęta. Odkrywam dźwięki
Inne książki Kwiecińska Mirosława
Oceny i recenzje książki Dzikie zwierzęta. Odkrywam dźwięki
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!