Drań

39,90 zł

2429

 

Hubert Karling to mężczyzna podejrzany o zabójstwo dwóch osób – prezydenta i kobiety, która go ukrywa. Danka to żona Huberta. Pomaga mu przeżyć i oczyścić swoją kartę. Czy mężczyzna uwikłany w sieć ciemności i gniewu potrafi prawdziwie kochać? Czy kobieta starająca się go ocalić kieruje się naiwnością czy miłością zdolną do wszystkiego?

Agent sił specjalnych rusza w pościg za podejrzanymi. Jak zakończy się ta sprawa?

Zadra zabrał wszystko Wiktorowi, jego ukochaną Nisię, a także pamięć o niej. Czy uda mu się odzyskać wspomnienia? A może dokona zemsty?

Wydawnictwo Mazowieckie
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-954-4318-3

Liczba stron: 276

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Izabela S

Drań

Pani Kasia ja zwykle w formie ! Tym razem poruszyłam wątek kryminalny co niezwykle mi przypadło do gustu. Nie zabrakło gorącego romansu. Trzech bohaterów Wiktor, Hubert i Danka. Niesamowite połączenie charakterów i historii. Pościg trwa, ale jak on się skończy dowiedzcie się sami

Marlena

Uwielbiam

Czuć powiew świeżości ze strony Pani Katarzyny. Nowa okładka zupełnie wyróżniająca się spośród pozostałych sugeruje nieco inny charakter jej powieści i to jest prawda. Nie brakuje romantycznych ujęć, ale wartka akcja i kryminalny wątek zdecydowanie nadają książce wyrazistości.

Beata B

A to drań

Książka idealna na oderwanie od rzeczywistości. Ze względu na wartką akcję szybko się czyta i nie brakuje nudy. Zanurzamy się w świat spisków, tajemnic, walki o życie. Danka to kobieta, która wierzy, że może ocalić Huberta, który oskarżany jest o zabicie prezydenta. Czy dziewczyna jest naiwna czy po prostu kieruje nią miłość?

Cena pakietu

79,80 zł

4823

Cena pakietu

94,80 zł

5723

Cena pakietu

69,80 zł

4223

Cena pakietu

69,80 zł

4223