Diabelska działka

J.R. Ward

Diabelska działka

39,90 zł

2470

 

Ostateczna część bestsellerowej serii "Królowie bourbona".

Dynastia Bradfordów ma się na wykończeniu. Śmierć Williama Baldwine’a, głowy rodu, początkowo traktowana jako samobójstwo, na przestrzeni czasu wyjaśniła się - makabryczne morderstwo dokonane przez jego najstarszego syna i jednocześnie największego wroga. W policyjnym areszcie Edward cierpi na skutek utraty wolności, rozpadu rodziny oraz kobiety… Sutton Smythe. Sutoon to jego wielka miłość i jedyna osoba, która tak naprawdę się dla niego liczyła. została prezeską konkurencyjnej firmy, co przekreśliło szanse na ich dalszy związek. Co więcej Edward musi uporać się z brutalną więzienną rzeczywistością.

Młodszy brat Edwarda - Lane, który nigdy nie zamierzał się ustatkować u boku jednej kobiety i wychodzić z cienia swojego brata. Przekorny los sprawia jednak, że musi sprostać roli głowy rodziny i lidera firmy. Lane nie ma wątpliwości, że jego starszy brat jest niewinny, postanawia więc z ukochaną Lizzie King wyruszyć na poszukiwanie prawdziwego mordercy. Niespodziewane odkrycie bardzo nimi wstrząśnie, ale i zmieni reguły gry.

Sutton nie potrafi oprzeć się pokusie i na przekór wszelkim przeciwnościom stara zbliżyć się do Edwarda. W międzyczasie życie mieszkańców Easterly zmienia się, co dzieli mieszkańców na zwolenników obecnej sytuacji i tych, dla których staje się to tragedią. Pewna jest tylko jedna rzecz: miłość zwycięży wszystko. Nawet morderstwo.

"Rozrywka, która zapiera dech w piersiach."

Marginesy
Oprawa miękka

Wydanie: I

Data pierwszego wydania:
2019-07-10

Liczba stron: 432

Marginesy

Format: 145 x 210 mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Wilga

Wywiad z autorką (ang)

Cena pakietu

79,80 zł

4864

Cena pakietu

109,80 zł

6664

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka