Czarne słońce mk.

Jakub Żulczyk

Czarne słońce mk.

6.9

(1884 ocen) wspólnie z

42,90 zł

3158

 

Koniec świat, który poznaliście.
Każdy obcy jest tu wrogiem, który nie posiada żadnych praw. Wielka Polska na której czele stoi Ojciec Premier, dobrze zadbała by nigdy nie została zalana uchodźcami, którzy mogliby się w niej panoszyć. Osobą odpowiedzialną za kraj wolny od odpadów społeczeństwa jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki. Swoje zadania wykonuje z wielkim poczuciem odpowiedzialności i niewyobrażalnej przyjemności. „Antypolska” powieść Jakuba Żulczyka jest zderzeniem literackim gatunków – thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Książka prowokując do granic możliwości, ukazuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-803-1749-9

Liczba stron: 512

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 42,90 zł

rozmowa z Jakubem Żulczykiem

marcelina zielińska

8/10

Dziwna relacja nas połączyła z dziełem Pana Żulczyka.  Napakowana ostrością, okrucieństwem i strachem, jednak jest w niej miejsce na miłość i nadzieję. Myślę, że książka zyska dużą popularność ze względu na dużą inspirację obecnymi czasami. Daje do myślenia i chociaż czasami potrafi zmęczyć to warto dotrwac do końca. 

Kaśka Michalska

wow

Pan Żulczyk, nie zawiódł jak zawsze. Momentami książka jest tak "do kości", że musiałam robić sobie od niej przerwę. Mroczna, ale na koniec pozostawia refleksje nad kondycją ludzką dzisiejszego świata. Mieszkanka miłości i nienawiści zrobiła mi w głowie niezły bałagan, ale warto! Polecam.

Karol Bryk

Świetna

Książka wgniata w fotel, Panu Żulczykowi trzeba oddać co jego- mianowicie, tytuł najlepszego polskiego pisarza. Napisana świetnie, do bólu prawdziwie i bez ogórdek, mocno zainspirowana aktuaolnymi nastrojami w Polsce. Ja na swoją półkę dołączam "Czarne Słońce" i wram radze to samo, póki jeszcze można czytać to co sie komu podoba. 

Cena pakietu

82,80 zł

5552

Cena pakietu

82,80 zł

5552