Corrupt

44,90 zł

3310

 

Erice nie raz obiło się o uszy, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. W jej przypadku conocne koszmary przerodziły się w prawdziwą obsesję. Wszystkiemu winien staraszy brat jej chłopaka,Michael Crista.

Ten chłopak jest jak horror, który oglądasz wyłącznie przez palce, ponieważ mimo ogromnego strachu nie jesteś w stanie oderwać od niego wzroku. Michael jest równie przystojny co przerażający. Na studiach był gwiazdą uniwersyteckiej drużyny, a teraz profesjonalnie zajmuje się sportem, który prędzej zauważy brud na swoich budzie, niż zwróci uwagę na Erikę.

Ona na niego owszem.

Słyszała wszystko. Widziała co zrobił.

Dziewczyna nie wie jednak, że Michael o tym wie. Teraz kiedy Erika studiuje i zamieszka w jego mieście, najgorsze koszmary staną się rzeczywistością.

NieZwykłe
Oprawa miękka

Tytuł oryginalny: Corrupt

NieZwykłe

Format: 14x20,5 cm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Sylwia Waszkiewicz

niecodzienna

To bardzo charakterystyczna książka, zdecydowanie różniąca się od pozostałych autorki, która zastosowała tu szereg przeróżnych zabiegów, które domyślam się, że nie każemu mogą przypaść do gustu. Natomiast zachęcam, ponieważ ja jeszcze nigdy nie natknełam się na tego typu lekturę. No i proszę nastawić się na naprawdę odważne sceny!

Patrycja Chamiało

Pikantna lekturka

Książka opowiada o dosyć specyficznym rodzaju więzi łączącej Erike i Michaela. Ciężko stwierdzić czy to była prawdziwa miłość. Czuć chemię między nimi, ale moim zdaniem to było coś na pograniczu niezdrowej fascynacji i osobliwych pragnień. Nie mogędoczekać się kiedy przeczytam kolejny tom, by ponownie móc śledzić losy bohaterów, którzy zdecydowanie zapisali się w mojej pamięci.

Beata Figiel

Brawo Penelope

Z autorką Penelope znam się nie od dziś. Jednak dopiero po przeczytaniu Corrupt skradła moje serce tak naprawdę. Ta książka to miszmasz, połączenie mrocznego thrilleru psychologicznego z wątkim romansu. Czyli dla każdego coś dobrego!

Cena pakietu

84,80 zł

5704

Cena pakietu

84,80 zł

5704