Ciąża po 35 roku życia Poradnik fitness dla kobiet, czyli jak ćwiczyć, aby zachować dobrą kondycję na czas ciąży i po porod

Suzy Clarkson

Ciąża po 35 roku życia Poradnik fitness dla kobiet, czyli jak ćwiczyć, aby zachować dobrą kondycję na czas ciąży i po porod

49,90 zł

3089

 

IDEALNY PORADNIK O TYM, JAK ZACHOWAĆ FORMĘ W CIĄŻY PO 35. ROKU ŻYCIA!
Wspaniała książka… z pewnością stanie się ona jedną z najważniejszych publikacji poświęconych pracy nad kondycją fizyczną w okresie ciąży i tuż po porodzie.
- Dr Dereck Souter, położnik
Mnóstwo kobiet po 30. roku życia poświęca wiele miesięcy, a niekiedy i lat, próbując zajść w upragnioną ciążę. Gdy już im się uda, zaczynają się kolejne problemy dotyczące właściwej diety oraz ćwiczeń fizycznych. Przyszłym mamom w sukurs przychodzi słynna ekspertka od fitnessu – Suzy Clarkson. Kiedy w pierwszą ciążę zaszła w wieku 39 lat, nie doświadczyła żadnych trudności. Sytuacja zmieniła się diametralnie po kilku latach, gdy zapragnęła urodzić drugie dziecko. Suzy musiała przejść długie leczenie, ale w końcu, w wielu 45 lat, zakończyło się ono narodzinami zdrowego maleństwa.
Autorka, z wykształcenia fizjoterapeutka, stworzyła praktyczny przewodnik dla wszystkich kobiet pragnących zajść w ciążę. Informacje merytoryczne wzbogaciła szczerymi zapiskami o własnych doświadczeniach z okresu ciąży i połogu.
Dzięki prostemu, rozpisanemu na trzy trymestry programowi fitness dowiesz się:
- Jakie ćwiczenia fizyczne możesz wykonywać.
- Jak ćwiczyć w sposób bezpieczny dla siebie i dla płodu.
- Jak się odżywiać, aby urodzić zdrowe dziecko.
- Jak zadbać o kondycję fizyczną, aby po porodzie szybko wrócić do formy.
Książka zawiera mnóstwo zdjęć i ilustracji, które krok po kroku pokazują, jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Przedstawione informacje bazują na najnowszych badaniach naukowych.
Książkę polecają czołowi specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz eksperci od leczenia niepłodności.
OTO PRZEWODNIK, KTÓREMU MOŻESZ W PEŁNI ZAUFAĆ…

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7035-4

Tytuł oryginalny: Fit for Birth and Beyond. The Guide for Women over 35

Liczba stron: 256

Format: 18.6x24.0

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Anna Hikiert