Bycie miłym to przekleństwo

Jacqui Marson

Bycie miłym to przekleństwo

39,90 zł

2394

 

Książka to swoista sesja terapeutyczna, w trakcie której człowiek może nauczyć się zmierzyć z Przekleństwem Bycia Miłym. Stanowi niezbędne źródło wiedzy dla wszystkich osób mających problem z mówieniem nie.
Autorka zabiera czytelnika w podróż do poznania siebie i własnych potrzeb. Wyjaśnia przyczyny i mechanizmy zjawiska bycia miłym, nie ocenia ludzkich zachowań, lecz daje szczegółowe wskazówki, jak zrozumieć i zmienić męczące nas postępowanie – pokazuje, jak skończyć z zapominaniem o własnych potrzebach, zacząć szanować siebie i nauczyć się być miłą dla samej siebie.
Liczne przykłady prawdziwych życiowych historii oraz pełne humoru podejście autorki oraz dystans do samej siebie pozwalają w pełni zobrazować problem i sprawiają, że staje się on bardziej zrozumiały i czytelny.
O autorce
Jacqui Marson jest dyplomowanym i certyfikowanym psychologiem. Pracowała w wielu różnych zakładach lecznictwa w Londynie, między innymi w więzieniu Holloway, w szpitalu św. Tomasza, a obecnie prowadzi praktykę prywatną w Covent Garden. Bardzo często wypowiada się jako ekspert z dziedziny psychologii w BBC, w programach telewizyjnych i radiowych. Publikuje w branżowych czasopismach poświęconych psychologii.

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1225-6

Tytuł oryginalny: The Curse of Lovely

Liczba stron: 318

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Lipnicka-Kołtuniak

Cena pakietu

79,80 zł

4788

Cena pakietu

79,80 zł

4788

Cena pakietu

89,80 zł

5388