Boska seksualność czyli Sztuka kochania sercem

Grzegorz Kaźmierczak

Boska seksualność czyli Sztuka kochania sercem

30,00 zł

2033

 

"Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem" Grzegorza Kaźmierczaka to wydanie II – uzupełnione. Książka jest esencją świadomości - kondensacją prawdy o niej, spisanej w przeciągu kilku dni, jako dar dla każdego. Dar kochania Sercem jest nieuchronny dla każdego, kto zechce doświadczać w Nowej Ziemi. Podniosła się twoja świadomość, a biorąc do ręki tę książkę dajesz szansę przebudzenia w sobie Daru Boskiej Seksualności i odkrycia największej tajemnicy człowieka.

Dla tych wszystkich, którzy odczują potrzebę dalszej pracy nad sobą, przypominam o poprzednich książkach będących pomocą w budzeniu świadomości Świata Ziemi.

"Przeniknijcie się świadomością boską, płynącą z kart tej książki, a ona pomoże wam wznieść się w niecodzienność, w nowy boski świat, poprzez poznanie, pokochanie prawdy o waszym Darze Seksualności, w każdym człowieku. Dar tego poznania da wam wyjście z zagubienia stojącego niżej zwierzęcego doświadczania człowieka na Ziemi. Płynące tu słowa to słowa mego syna, który poprzez jedność z JAM JEST, dar wam księgi tej czyni."

Psychoskok
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-790-0607-6

Liczba stron: 228

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 30,00 zł

Cena pakietu

69,90 zł

4427

Cena pakietu

74,90 zł

4727

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka