Bez pożegnania

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Bez pożegnania

7.4

(542 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2594

 

Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły, że doszedł do ściany.

Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. Aby zapomnieć o przeszłości, poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny, tajemniczy żołnierz, na którego od pewnego czasu stale się natyka, serce pani psycholog wreszcie się budzi.

Piotr Sadowski i jego żona Paulina muszą stawić czoła rodzinnym problemom. A także przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. Gdy dawny wróg wyjdzie na wolność, ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, a losy obu par splotą się nierozerwalnie.

Kontynuacja bestsellerowego Bez przebaczenia.

Słowne (dawniej Burda Książki)
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3709-5

Liczba stron: 326

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Ania Wójcik

Koniecznie do przeczytania

Nie mogę się już doczekać aż książka trafi w moje ręce. Czytałam wcześniejsze powieści tej autorki i jestem zakochana w jej piórze. Niesamowicie stworzeni bohaterowie i historie w których mamy szansę uczestniczyć to po prostu bajka.

Iwona Dychała

Najlepsza!

Jest to jedna z lepszych książek jakie miała okazję przeczytać. Emocje dosłownie biją z każdej strony. Jestem pod wielkim wrażeniem, autorka opowiada tę historię tak że czytelnik niemal ma wrażenie jakby był jednym z bohaterów. I ta miłość, która jest w stanie uleczyć i wybaczyć wszystko. Jak dla mnie idealna na wieczór. Polecam!

Monika Wieciech

Czekam

Jestem fanka Pani Agnieszki więc z niecierpliwością czekam na każdą jej książkę. Bez przebaczenia pochłonęłam niemal w jeden wieczór, mam nadzieje że ta będzie również dobra jak nie lepsza :)