Bez pośpiechu Jak mądrze rozwiązywać problemy i nie zwariować w szybkim świecie

Carl Honore

Bez pośpiechu Jak mądrze rozwiązywać problemy i nie zwariować w szybkim świecie

5.5

(13 ocen) wspólnie z

38,00 zł

2677

 

Wszyscy ulegamy presji, żeby pracować szybciej, załatwiać więcej spraw i błyskawicznie rozwiązywać problemy. Ale podejmowanie decyzji na łapu capu może spowodować więcej komplikacji na dłuższą metę. Żeby znaleźć naprawdę trwałe i skuteczne rozwiązania potrzebny jest czas.
W tej zabawnej i prowokacyjnej książce Carl Honoré, autor bestsellerowej Pochwały powolności, rozmawia z fachowcami z całego świata, którzy nie żałują czasu na szukanie najlepszej – chociaż wcale nie najszybszej – drogi do wyjścia z kłopotów. Honoré wyjaśnia, dlaczego w biznesie, polityce, edukacji, opiece zdrowotnej, a także w naszych relacjach z ludźmi warto przeciwstawiać się otaczającej nas kulturze szybkiego fixu i proponuje sposoby pomocne w znajdowaniu bardziej przemyślanych i twórczych rozwiązań, które da się z powodzeniem zastosować w każdej sferze życia.
Honoré rozbraja stylem i zaraźliwą ciekawością świata
Wall Street Journal
Ta przystępna, przejrzysta i mądra książka powinna znaleźć się na biurku każdego menedżera i polityka
The Independent
Carl Honoré
Dziennikarz i publicysta, laureat wielu nagród. Po ukończeniu studiów (historia i italianistyka) na uniwersytecie w Edynburgu pracował z dziećmi ulicy w Brazylii. Pisał na temat Europy i Ameryki Południowej dla „Economist”, „Observer”, „Guardian”, „Miami Herald”, „Houston Chronicle”, „Time Magazine” i kanadyjskiej „National Post”.
Jest jednym z twórców ruchu Slow i jego rzecznikiem na całym świecie. Jego debiut Pochwała powolności i kolejna książka Pod presją zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i trafiły na listy bestsellerów w wielu krajach.
Mieszka w Londynie z żoną i dwójką dzieci.

Drzewo Babel
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-644-8896-2

Tytuł oryginalny: The Slow Fix. Solve Problems, Work Smarter and Live Better in a Fast World

Liczba stron: 328

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 38,00 zł

Tłumaczenie: Wojciech Mitura

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka