Arabski książę

Tanya Valko

Arabski książę

7.4

(117 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2476

 

Jak bardzo można zadomowić się w złotej klatce? Czy pryzmat luksusowej codzienności jest w stanie przysłonić naturalne pragnienie wolności? Jak będzie wyglądała przyszłość kobiet z rodu Salimich - Doroty i jej dwóch córek: Marysi i Darii - oraz ich życiowych partnerów? Czy życiowe potknięcia Doroty nie zaprzepaszczą jej szansy na spokojne radowanie się szczęściem swojego stadła? Czy miłość Hamida i Marysi Binladenów pokona wszelkie przeciwności? Co z Darią? Czy po długoletnim związku ze zbrodniarzem i terrorystą Jasem Alzanim, zdobędzie się na odwagę by odejść i rozpocząć życie w cywilizowanym świecie prawa? Nadia Binladen i Adaś Nowicki, też mają swoje pięć minut. Czy powielą błędy starszych i wpakują się w kłopoty? Jakie zmiany zachodzą we współczesnym świecie arabskim? Co nowego w Arabii Saudyjskiej? „Arabski książę” jest kontynuacją sagi, w której połączyły się dwa na pozór odległe światy.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9253-3

Liczba stron: 736

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Wywiad z autorką

Magdalena Czepielska

Arabski książę

„Arabski książę" to doskonale znani bohaterowie, którzy muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Jak wiemy życie pisze przeróżne scenariusze, co na podstawie historii Doroty, Marysi i Darii obrazuje nam autorka. Każda z nich przeszła naprawdę wiele, w tej części losy seniorki ustępują nieco wydarzeniom z życia jej córek. Daria zostaje postawiona w zupełnie nowej sytuacji, której zwieńczenia nie sposób przewidzieć do samego końca, podobnie jest u Marysi. Także jeśli znacie te bohaterki, możecie sobie zdawać sprawę, że emocji tu nie zabraknie! Autorka kończy w takim momencie, że od czasu odłożenia książki, siedzę jak na szpilkach i wyczekuje kolejnej części!

Dominika Kacperczyk

Bajka!

Fantastycznie było ponownie przenieść się do świata, który choć rzeczywisty, zupełnie odbiega od codzienności w jakiej żyje. „Arabski książę" ma iście baśniowy charakter - luksus, bogactwo, w którym jednak pojawiają się przykre momenty i czarne charaktery. Wszystko to składa się na wyjątkową całość, którą czytelnik przeżywa i podziwia jednocześnie. Kolejna wyjątkowa przygoda. Z utęsknieniem wyczekuje kolejnej!

Martyna Podlaska

Nowicjuszka

Myślę, że zaskoczę wielu z Was jeśli powiem, że to mój pierwszy raz, kiedy mam do czynienia z arabską sagą. Książka leżała u mnie w domu, moja mama jest ogromną fanką. Z braku laku postanowiłam więc swoich sił w dziewiątym już tomie, stwierdziłam, że jeśli fabuła będzie dla mnie zbyt niezrozumiała z powodu nieznajomości poprzednich części po prostu ją odłożę. Jak się okazało wymagało to chwili, ale wciągnęłam się niesamowicie. Bardzo przydatne okazały się informacje zamieszczone na końcu książki. Już doskonale rozumiem o co przez lata chodziło mojej mamie :) Z pewnością w najbliższej przyszłości sięgnę do początków tej sagi, a że większość posiadam w domu, będę miała ułatwione zadanie.