Apokalipsa  Dobra Nowina dla Ciebie Część.2 Cz. 2 – Dramat Kościoła (rozdz. 6-11)

Rucki Mirosław, Szymański Karol

Apokalipsa Dobra Nowina dla Ciebie Część.2 Cz. 2 – Dramat Kościoła (rozdz. 6-11)

38,00 zł

2535

 

Dzisiejszy czytelnik Apokalipsy nie dostrzega dramatyzmu dziejów, jakie miały miejsce już od samego początku historii Kościoła. Wydarzenia związane ze złamaniem pieczęci, listy do siedmiu kościołów oraz poselstwo siedmiu trąb poświęcone są dramatycznej walce o przetrwanie Kościoła na świecie. Zwycięstwo jest trudne i łączy się z cierpieniem oraz wymaga czujności, ale wytrwałość i ustawiczne odnowienie zapewnia wiernym zbawienie i koronę zwycięstwa.

Święty Paweł ostrzegał, że odstępstwo poprzedzi Dzień Pański
(2Tes 2,3). Nie chodzi jednak wyłącznie o odstępstwo podobne do apostazji i zaparcia się wiary w Jezusa, ale przede wszystkim o zanik relacji z Nim w wyniku fałszowania prawdziwego obrazu Boga. Wszystkie oglądane przez św. Jana wizje ukazują Boga jako nieskończenie sprawiedliwego sędziego, bezwzględnego dla grzechu, a jednocześnie nieskończenie miłosiernego Ojca, który do szaleństwa kocha swój lud i wciąż daje mu kolejną szansę.

W tym trudnym czasie ciężkich doświadczeń, zrozpaczone dziecko Boże, widząc nasilające się zło, może czuć się pozbawione nadziei, bo nie jest w stanie sprzeciwić się mu i wytrwać w ogromie zagrożeń. Możesz czuć się pozostawiony sam sobie i zniechęcony wobec szerzącej się nieprawości. Jednak Bóg jasno pokazuje, że nie jesteś sam, że po twojej stronie jest skompletowane potężne wojsko niepodlegające władzy szatana i gotowe zadać mu ostateczny miażdżący cios. Ty możesz się ostać!

Do rąk Czytelnika oddajemy drugi z czterech tomów opracowania.

Warszawska Firma Wydawnicza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-801-1904-8

Liczba stron: 236

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 38,00 zł

Cena pakietu

77,90 zł

4929

Cena pakietu

87,90 zł

5529

Cena pakietu

90,90 zł

5709