Apetyt na miłość

Stephanie Kate Strohm

Apetyt na miłość

36,90 zł

2399

 

Rosie to przeciętna dziewczyna ze stanu Ohio, szukająca swojego szczęścia w sztuce kulinarnej, święcie przekonana, że to właśnie pomiędzy garnkami znajduje swoje szczęście.
Henry od dziecka miał styczność z wielką pasją do gotowania, wychowany przez ojca, właściciela wielkiej restauracji, pragnie pójść w jego ślady.

Obojgu los zdaje się sprzyjać – dostają się do najbardziej prestiżowej szkoły gotowania w Paryżu. Od kiedy tylko spotykają się pierwszy raz w samolocie, wiedzą, że są sobie przeznaczeni. Połączenie intensywnych lekcji i długich spacerów po mieście tysiąca smaków, szybko zawiązuje ich przyjaźń.

Do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się tajemniczy cukiernik Bodie – wtedy apetyt na miłość miesza się z apetytem na miłość, a w grę zaczynają wchodzić zazdrość i rywalizacja.

Czy na pewno ta dwójka powinna zostać szefami kuchni?

Zielona Sowa
Oprawa miękka

Wydanie: I

Data pierwszego wydania:
2019-08-14

Zielona Sowa

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Krzysztof Obłucki

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ina Semnik

Niezwykle sympatyczna i urzekająca

Nietypowa, bo osadzona w kulinarnej części Paryża, niezwykle sympatyczna i urzekająca, wciągająca, wywołująca uśmiech i wzruszenie. Taka właśnie jest książka „Apetyt na miłość" - warto się nią zainteresować.

Michalina Marska

Cudowne połączenie

Miłość nastoletnia połączona z miłością do jedzenia i gotowania, a do tego wielka pasja, kłopoty i opis cudownego Paryża - to musi dać cudowne połączenie, które wręcz połyka się, a nie czyta. Ja jestem zachwycona prozą Stephanie Kate Stohrm i jeśli tylko jeszcze będę mieć kiedyś okazję, z przyjemnością przeczytam kolejną jej książkę.

Anna Gawron

Przeurocza i przesłodka

Bardzo lubię od czasu do czasu poczytać coś tak lekkiego i przyjemną. „Apetyt na miłość" okazała się przeuroczą i przesłodką lekturą, która niezwykle umiliła mi popołudnia i dała wiele radości podczas śledzenia przygód dwójki nastolatków. Polecam!