21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą za którą pójdą inni

Maxwell John C.

21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą za którą pójdą inni

7.0

(29 ocen) wspólnie z

39,50 zł

2301

 

John C. Maxwel jest uznanym na świecie ekspertem od przywództwa, wykładowcą i autorem książek, które znalazły się na listach bestsellerów "New York Timesa", "Wall Street Journal" i "Business Week".

Już ponad milion osób na całym świecie poznało sekret przywództwa zawarty w jego najnowszej książce 21 cech skutecznego lidera. Teraz kolei na Ciebie!

Przyjrzyj się wielkim przywódcom w historii, a przekonasz się, że wszystkich łączyły pewne przymioty: kompetencja, inicjatywa, wizja, zaangażowanie, pasja, a z niej, nie z zajmowanej pozycji czy stanowiska, wynika odwaga potrzebna do realizacji wielkiej wizji. Lider pokazuje innym swoją pasję, wzbudzając też pasję u innych. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, lider może zrezygnować ze wszystkiego – z wyjątkiem odpowiedzialności. Zachęca swoich ludzi, by mówili mu to, co musi wiedzieć, a nie to, co chce usłyszeć. Rozwiń w sobie te cechy, a staniesz się osobą, za którą inni będą chcieli podążać.

Wsuń tę książkę do teczki. Trzymaj ją w szufladzie biurka. Daj ją swojemu protegowanemu. 21 cech skutecznego lidera może pomóc ci stać się liderem, którym zawsze chciałeś być.

Studio Emka
Oprawa twarda z obwolutą

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-623-0455-4

Tytuł oryginalny: The 21 INDISPENSABLE Qualities of A Leader

Liczba stron: 164

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 39,50 zł

Tłumaczenie: Turopolski Witold

Cena pakietu

74,40 zł

4395

Cena pakietu

79,40 zł

4695