Koszyk 0
Opis:
Turniej w Gorlanie Prequel z udziałem jednego z naszych ulubionych Zwiadowców - Halta!  Halt i Crowley odkrywają, że ambitny Morgarath infiltrował zwiadowców aby znieprawić Korpus. Młodzi Zwiadowcy wyruszają więc na północ, by znaleźć Księcia Duncana i zdobyć królewski nakaz, dzięki któremu zatrzymają Morgaratha zanim będzie za późno. Osłabiając Zwiadowców ... najpotężniejszą siłę wspierającą króla, Morgarath planuje zagarnąć tron. Gdy Halt i Crowley docierają do Gorlanu, odkrywają, jak bliski sukcesu jest Morgarath. Ma on plan by skompromitować księcia i oddalić go od ojca. W tym samym czasie Baron Gorlanu knuł, aby zdobyć zaufanie i podziw Rady Baronów i wspomóc realizację swego planu. Jeśli młodzi zwiadowcy mają zapobiec dalszym nadużyciom, będą musieli wstąpić na niebezpieczną ścieżkę, której kres spotka ich na corocznym turnieju w Gorlanie. Tam musi zostać stoczona i zwyciężona seria zajadłych pojedynków. Ta oryginalna opowieść przenosi czytelnika do czasów zanim Will był uczniem i kładzie podwaliny dla epickich bitew, które skumulują się w „Ruinach Gorlanu” i „Płonącym moście”. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Jaguar
 • miękka
Mniej Więcej
 • John Flanagan
 • 2015
 • 300
 • 200
 • 130
 • *, 978837686-407-5
 • 9788376864075
 • ZD0F0
 • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Lekko zawiedziony

Ocena:
Autor:
Data:
Zakupiłem książkę, gdyż spodobała mi się seria Zwiadowcy i chciałem kontynuować przygodę z książkami Pana Flanagana. Znawcą literatury nie jestem, ale dla mnie wydarzenia w książce były za bardzo przewidywalne. Całą sytuację ratują pozytywne dialogi między postaciami oraz postać młodego Crowley, a Halt jest taki jak zawsze "pozytywny" czyli OK. Liczę, że następna część będzie bardziej zaskakująca.
Czy ta recenzja była przydatna?

Zwiadowcy to Zwiadowcy

Ocena:
Autor:
Data:
Przeczytałam wszystkie części Zwiadowców, dlatego ucieszyłam się że powstaje "kontynuacja" przedstawiająca historię sprzed lat. Książka ma klimat poprzednich Zwiadowców. Jest wciągającą i dobrą lekturą na długie zimowe wieczory. Czyta się ją szybko, pochłania i nie wiadomo kiedy mija nam kilka godzin. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.
Polecam "starym" fanom Zwiadowców, jednak jeżeli ktoś zaczyna przygodę z książkami Flanagan'a, to lepiej zacząć od pierwszych " ... Zwiadowców" a nie "Wczesnych lat". Pomimo, że akcja książki dzieje się wcześniej, "Zwiadowcy" dobrze przygotowują na poznanie historii z "Wczesnych lat".
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena