Koszyk 0
Opis:
ZNISZCZ TEN DZIENNIK (WRECK THIS JOURNAL) - światowy bestseller, którego nakład przekroczył już ponad 2 mln egzemplarzy! To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! Wykorzystując pomysłowo, lecz osobliwie zilustrowane szablony, uznana artystka Keri Smith zachęca do dokonywania aktów destrukcji i eksperymentów w dzienniku, aby rozbudzić prawdziwy proces tworzenia ... Ideą dziennika jest jego kreatywne "zniszczenie", "pobrudzenie", "postarzenie" poprzez dowolną, bardzo osobistą, czasem abstrakcyjną, ale zawsze twórczą interpretację zadań zaproponowanych na jego stronach. Polecenia te mogą wydawać się niekonwencjonalne: dziurawienie stron, malowanie dłońmi, zalewanie kawą, zgniatanie kartek czy zabranie dziennika pod prysznic - nie należy jednak rozumieć ich zbyt dosłownie ale jedynie jako podpowiedzi mające na celu wykorzystanie własnej wyobraźni do różnych form artystycznego wyżycia się i utrwalenia swoich stanów ducha, wrażeń i obserwacji z otaczającego świata. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy oddając jego osobowość i postrzeganie rzeczywistości. W TRAKCIE TWORZENIA DZIENNIKA UBRUDZISZ SIĘ. TWOJE UBRANIE POKRYJE SIĘ FARBĄ ALBO INNYMI DZIWNYMI SUBSTANCJAMI. ZAMOCZYSZ SIĘ. BĘDZIESZ PROSZONY O ZROBIENIE RZECZY, KTÓRE BĘDZIESZ PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ. BĘDZIESZ UBOLEWAĆ, ŻE KSIĄŻKA ZNAJDUJE SIĘ W OPŁAKANYM STANIE. ZAMIENISZ DESTRUKCJĘ, KTÓRA CIĘ OTACZA, W KREACJĘ I ZACZNIESZ ŻYĆ TWÓRCZO! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Keri Smith
  • 2014
  • 0
  • 224
  • 204
  • 142
  • *, 9788364853005
  • 9788364853005
  • ZBLC0
  • 14-16 lat

Recenzje czytelników

15 lat

Ocena:
Data:
Siedzę nad książką. Popijam spokojnie kawę. Czytam kolejne zdanie „spróbuj użyć ust”. Spróbowałem, chyba trochę za mocno. Zalałem dziennik, stół w kuchni, spodnie. Zniszczyłem go, dlaczego tak się stało? Miałem przecież ubrudzić się tylko farbą.

Eksperymentuj.

Plan na resztę 15 lat w jakich planuję wypełnić dziennik – opanować swój entuzjazm. Zwolnić tempo i nie wypełnić go w ciągu jednego wieczora.
„Zniszcz ten dziennik” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy piją kawę ... czytają książki, lubią sztukę i zbyt przesadnie dbają o stan czytanych lektur.

Ja już zaginam róg na ulubionej stronie, a Ty?
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dla kreatywnych.

Ocena:
Autor:
Data:
Świetna rzecz dla osób kreatywnych, lub dla tych co chcą się tej kreatywności nauczyć. Książka ciągle zaskakuje. Fantastyczna dla nie tylko dla osób, które nie mogą się powstrzymać od mazania na końcu jakiegoś zeszytu. Śmiało można zainwestować w tę książkę.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena