Koszyk 0
Opis:
Dobre życie nie kończy się nigdy. Pierwszej zimy bez Krzysztofa w Siedlisku ciepło dają Mariannie tylko wspomnienia o nim. Odsuwa się od bliskich, żeby powrócić do szczęśliwych chwil, które przeżyła u jego boku. Krzysztof jest w nich żywy. A we wspomnieniach najintymniejszych - nawet bardzo. A wtedy nastroje wiosna... Tymczasem życie w Panistrudze płynie własnym - najpierw zimowo leniwym, z czasem wiosenno burzliwym - nurtem. To książka o utracie ... Ale łzy padają na jej karty częściej ze śmiechu niż wzruszenia. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Janusz Majewski
  • 2012
  • 0
  • 288
  • 214
  • 150
  • *, 97883-63656041
  • 9788363656041
  • ZBQQ3

Recenzje czytelników

zima w siedlisku

Ocena:
Autor:
Data:
Książka godna polecenia nie myślałam ,że wzbudzi we mnie tyle emocji. Uwielbiam Siedlisko ale jej kontynuacja jest wspaniała opisuje dalsze losy Marianny ale już bez Krzysztofa.
Czy ta recenzja była przydatna?

Zmrożone Siedlisko

Ocena:
Autor:
Data:
Po książkę sięgnęłam z ciekawości, bo miniserial "Siedlisko" bardzo mi się podoba (wracam do niego raz w roku) - ta atmosfera, ci bohaterowie. W wielu z nas tkwi tęsknota za takim siedliskowym życiem: w pięknych okolicznościach przyrody, w ciszy i spokoju, w rytmie wyznaczanym przez przyrodę.

Sięgnęłam... I żałuję. Nie czytałam pierwszej części (postaram się to nadrobić, bo recenzje dają nadzieję), ale ta w moim odczuciu ma tak niewiele wspólnego z "Siedliskiem" ... że ciężko brnie się przez kolejne strony. Te liczne wtręty natury erotycznej, zupełnie zbędne, czasami wręcz utrudniające zrozumienie o co właściwie autorowi chodziło. W zasadzie tam każdy nic tylko o seksie... Aż do przesytu i znudzenia. Szkoda, bo historia miała potencjał.

Jeśli ktoś szuka atmosfery, która go zaczarowała w "Siedlisku" - tu jej niestety nie znajdzie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena