Koszyk 0
Opis:
Kreatywna zabawa z naklejkami dla całej rodziny. Niezwykła książka, która pozwoli na stworzenie wielu niepowtarzalnych portretów. Książeczka zawiera ponad 140 naklejek, które można wielokrotnie przyklejać i odklejać!
Mniej Więcej
  • 0
  • 24
  • 270
  • 210
  • *, 97883-7756-0006
  • 9788377560006
  • ZA6QB
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Rewelacyjna :)

Ocena:
Ta książka nie jest do czytania, nie jest do kolorowania ani rozwiązywania. To nie ćwiczeniówka z zadaniami ani książeczka z wierszykami. Nie ma w niej zagadek, otwieranych okienek ani ruchomych obrazków. Brak jej twardej okładki i mądrego tekstu.

A mimo to na samą myśl buzia mi się uśmiecha. Bo jest to książka pełna humoru, pomysłów i ciekawych rozwiązań. To książeczka, która pobudza wyobraźnię malucha, uczy go rozpoznawani emocji, a przy tym... sprawia, sprawia ... że nasze dziecko będzie się świetnie bawiło przed długi czas!

Zabawne portrety to kreatywna zabawa z naklejkami. Wewnątrz znajdziemy kilkanaście kolorowych obrazków przedstawiających różne głowy bez twarzy. Każda z nich jest zupełnie inna. Jedna ma kucyki, inna kapelusz lub zarost. Dzięki temu możemy stworzyć różne ciekawe postacie. A jak? W samym środku książki są wpięte dwie strony z naklejkami. Jest ich 146 i zawierają brakujące elementy rysunków czyli, oczka, noski, brwi, usta, a także wąsy, rumieńce czy kokardy. W dodatku każdy z tych elementów jest inny, wyrażający zupełnie inne emocje. Buzie są uśmiechnięte, smutne lub rozzłoszczone, noski małe lub duże. Oczka zaspane, zdziwione itp.

Naszym zadaniem jest za pomocą tych naklejek uzupełnić postacie w książce. Oj, to dopiero jest zabawa!!! Różne zestawienia poszczególnych elementów sprawia, że ludziki w książce wyrażają przeróżne emocje i za każdym razem mogą mieć zupełnie inne minki. Mogą być podstępne, lub zdegustowane, rozbawione luyb znudzone. Wszystko co tylko nam przyjdzie do głowy.

To fantastyczna zabawa i okazja by nauczyć dziecko rozpoznawania emocji, dzięki mimice twarzy. Niektóre zestawienia wyglądają naprawdę komicznie i nasze maluchy z całą pewnością będą się przy niej świetnie bawić. Podam jeszcze, że naklejki są wielokrotnego użycia zatem, nasza zabawa może trwać bez końca.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena