Koszyk 0
Opis:
Trzy nastoletnie przyjaciółki, Andie, Julie i Raven, wspólnie podglądają  parę perwersyjnych kochanków. Niewinna ciekawość z czasem przeradza się we wstydliwą obsesję. Ale pewnego dnia zamiast kolejnej erotycznej sceny, dziewczęta widzą zmasakrowane zwłoki kobiety, a tajemniczy kochanek znika. Policji nie udaje się ustalić jego tożsamości, śledztwo w sprawie morderstwa kończy się ... fiaskiem. Piętnaście lat później Andie, Julie i Raven otrzymują anonimowy list z pogróżkami. Nadawca doskonale wie, dlaczego bardzo chciałyby zapomnieć o przeszłości. Morderca na to nie pozwoli i wkrótce zaatakuje ponownie. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Erica Spindler
  • 2015
  • 528
  • 200
  • 126
  • *, 97883276-1333-2
  • 9788327613332
  • ZCOLH

Recenzje czytelników

Ciekawość to pierwszy stopień do... kłopotów

Ocena:
Autor:
Data:
Nowy kryminał Erici Spindler "Z ukrycia" to historia trzech dziewcząt, które przez obsesyjną ciekawość sprowadzają na siebie niebezpieczeństwo. Trzy przyjaciółki po latach przekonają się, że to, co zobaczyły jako nastolatki wcale nie odeszło w zapomnienie.

Akcja "Z ukrycia" rozpoczyna się, gdy Andie, Julie i Rayen są jeszcze nastolatkami. Pewnego razu zaczynają podglądać parę perwersyjnych kochanków podczas miłosnych uniesień ... Choć początkowo wydaje się to być wynikiem młodzieńczej ciekawości, w bardzo szybkim czasie obserwowanie tych dwojga staje się swego rodzaju obsesją, która choć wstydliwa dla całej trójki, staje się równie pociągająca.

Fascynujące sceny pewnego dnia zmieniają się w krwawy obraz. Otóż zamiast kolejnej dawki erotycznych doznań dziewczęta widzą zwłoki kobiety. Po jej kochanku natomiast ślad zaginął. Policja choć rozpoczyna śledztwo, zamyka je wkrótce z braku dowodów. Do przyjaciółek historia ta powraca piętnaście lat później, kiedy to otrzymują list od sprawcy morderstwa sprzed lat. Teraz to one stają się celem, co zmienia ich życie w pełen niepokoju koszmar.

Erica Spindler to autorka trzymających w napięciu kryminałów. Również w tym przypadku nie zabrakło mocnych scen i przerażających momentów w życiu bohaterek. "Z ukrycia" to thriller, który zaczyna się dość niewinnie, jednak już po chwili trzyma w niepewności do końca. Pozycja dla wszystkich lubiących dreszcz niepokoju podczas lektury.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena