facebook
promocje
 

Wzory testów dla klasy 6. Kompendium szóstoklasisty

11,04 zł

12,99 zł

Oszczędzasz: 1,95 zł
(15%)

Chwilowo niedostępne

Niezastąpiona pomoc w przygotowaniach do TESTU KOMPETENCJI "Wzory testów dla klasy VI" będą służyć pomocą wszystkim uczniom, którzy szukają: - odpowiedzi na pytanie, jak poradzić sobie z rozwiązaniem wszystkich zadań w wyznaczonym czasie - wzorów testów do ćwiczeń w takiej formie, z jaką spotkają się na sprawdzianie - możliwości samodzielnego sprawdzenia poziomu swoich umiejętności. We "Wzorach testów dla klasy VI" każdy uczeń znajdzie: - sympatyczną i cierpliwą postać pana Egzaminowicza, który wyjaśni, w jaki sposób rozwiązywać zadania wyboru oraz zadania krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi - ogromną liczbę zadań obejmujących całość materiału klas IV, V i VI (ze

wszystkich przedmiotów) - przykłady rozwiązań zadań ze szczegółowymi wyjaśnieniami wesołego pana Egzaminowicza - wskazówki, na co zwracają uwagę nauczyciele sprawdzający testy.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Wzory testów dla klasy 6. Kompendium szóstoklasisty
Autor Klemens Stróżyński
Wydawnictwo Papilon
Oprawa miękka
Rok wydania 2009
Liczba stron 88
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 145
ISBN 978-83-2457-2-946
EAN 9788324572946
Indeks Y7415
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Wzory testów dla klasy 6. Kompendium szóstoklasisty