Koszyk 0
Opis:
Nowy, świetny sposób na odstresowanie! Piękne, wyszukane ilustracje do kolorowania. Malowanie i kolorowanie to świetna zabawa, rozwijająca zdolności plastyczne, manualne i wyobraźnię. Dla osób dorosłych może okazać się wspaniałym pomysłem na odreagowanie stresów. Dostępne różne warianty: różnorodny zakres tematyczny, ilustracje czarno-białe lub częściowo kolorowe, zró ... żnicowane formaty, oprawy. Bestseller i nowy trend za granicą! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Billy Waqar
  • 128
  • 295
  • 205
  • 9788328012929
  • 9788328012929
  • ZCHD2

Recenzje czytelników

Świetna

Ocena:
Autor:
Data:
Nie tylko na odstresowanie, ale też do rysowania dla przyjemności. W efekcie powstają małe dzieła sztuki, które można powiesić w ramce i ozdobić mieszkanie. Zdecydowanie polecam
Czy ta recenzja była przydatna?

Weź do ręki i zapomnij o stresie!

Ocena:
Autor:
Data:
Kto będąc dzieckiem nigdy nie kolorowała, nie malował obrazków? Myślę, że wszyscy będąc jeszcze małymi brzdącami chwytaliśmy za kredki, mazaki czy farby i bawiliśmy się w artystów.

Dzisiaj mam dla Was recenzję troszeczkę innej książeczki, a mianowicie recenzję "Kolorowy trening antystresowy. Wzory i ornamenty". Ostatnio na polskim, jak i zagranicznym rynku zrobiło się bardzo głośno na temat kolorowanek dla dorosłych ... Postanowiłam zakupić jedną z kolorowanek i przekonać się sama czy rzeczywiście pomaga się odstresować.

"Kolorowy trening antystresowy. Wzory i ornamenty" to ponad 100 stron przepełnionych kolorowankami - od tych prostszych do bardzo szczegółowych. Wielkim plusem tej książki jest to, że każda strona jest tam zapełniona. Kolejną zaletą jest możliwość wyrwania kartki i wzięcia jej np. do szkoły. Uważam, że to świetne wyjście jeśli nie mamy zbyt dużo wolnego miejsca w naszej torbie/ plecaku.

Mogę szczerze powiedzieć, że tego typu kolorowanki są idealne na odstresowanie. Również rozwijają nasze zdolności plastyczne, wyobraźnię i kreatywność. Kiedy po raz pierwszy zaczęłam wypełniać jedną z kolorowanek od razu się wciągnęłam. Miałam wrażenie, jakbym była zamknięta w swoim świecie. W ogóle nie odczuwałam przemijającego czasu. Kolorując czułam się jak dziecko, któremu wielką frajdę sprawiają kartka papieru i kredki, moja głowa kipiała od pomysłów na wykonanie danego obrazka.

UWAGA! Kiedy zaczniesz kolorować nie będziesz mógł się oderwać! A kiedy wreszcie ci się to uda, pomysły na kolejne obrazki będą krążyć Ci po głowie!

Podsumowując: "Kolorowy trening antystresowy. Wzory i ornamenty" to zbiór przeróżnych kolorowanego (parasolki, kwiaty, symetryczne wzorki), dzięki którym można zapomnieć o wszystkich problemach i zrelaksować się na kilka godzin. Świetnie nadają się na nudę czy niepogodę Polecam je każdemu; dzieciom, nastolatkom, dorosłym.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena