Koszyk 0
Opis:
Są tajemnice, które mogą kosztować życie…Za porośniętymi bluszczem murami elitarnej angielskiej szkoły gnieżdżą się niebezpieczny spisek i korupcja. Przybyła z Ameryki uczennica, Raven Stone, zauważa, że w szkole dzieje się coś niepokojącego. Najpierw niektórzy uczniowie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Później nauczyciele zaczynają kłamać ... A teraz ona sama dostaje anonimy z pogróżkami… W niepokojące wydarzenia zostaje też uwikłany Kieran Storm – zagadkowy chłopak o zabójczym intelekcie i równie zabójczym wyglądzie. Pakuje się w poważne kłopoty, wciągając w nie także Raven. Dziewczyna czuje, że zaczyna tracić głowę dla Kierana, ale czy można ufać chłopakowi, o którym nie wie się praktycznie nic? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Joss Stirling
  • 2016
  • 1
  • 400
  • 196
  • 130
  • *, 9788364379-90-1
  • 9788364379901
  • ZD7GO
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Wyklęta

Ocena:
Autor:
Data:
Są książki, które na długo zapadają w pamięć, chce się aż wrócić drui raz do tego świata. Wyklęta z pewnością należy do tych powieści.

Przed przeczytaniem tej lektury słyszałam wiele pozytywnych opinii czytelników ,,Kim jesteś, Sky?" Ja niestety nie miałam jeszcze możliwości zabrania się za tę serię. Myślę, że szybko to się zmieni :)

Zacznijmy od krótkiego opisu. Główna bohaterka czyli Raven nie jest lubianą osobą w szkole. Stanowi pośmiewisko. Ma tylko jedną przyjaciółkę ... która akurat nie pojawiła się w pierwszych dniach szkoły.
Wrona, bo tak wszyscy mówią na naszą bohaterkę, zapoznaje się z dwojgiem nowych uczniów. Kiedy do szkolnego życia wraca jej przyjaciółka wszystko się zmienia. Nie jest taka jak kiedyś. Oskarża ją o kradzież i wydaje się być zupełnie innym człowiekiem. Strapiona Raven znajduje pomoc u swoich nowych kolegów- Kierana i Joego, których nie sposób nie polubić. Od pierwszych stron przypadli mi do gustu. Otóż wspomniani wcześniej chłopcy przyjeżdżają na misje. Ich zadaniem jest zobaczyć co dzieje się we Dworze nieopodal szkoły.

Czy przyjaciele odkryją tajemnicę Dworu? Czy pomimo wielu sekretów Raven zaufa Kieranowi?

Zapewne pierwsze co zapewne rzuca się każdemu z Was w oczy to przepiękna okładka, jednak gwarantuje Wam, że jej wnętrze jest jeszcze piękniejsze!
Polecam ją wszystkim osobom lubiącym ciekawe i tajemnicze historie o nastolatkach.
Chciałabym podziękować wydawnictwu Akapit Press za recenzencki egzemplarz, który wywołał u mnie duże wrażenia.

Serdecznie polecam!
Recenzja pochodzi z mojego bloga: blogksiazkoholiczki.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena