Koszyk 0
Opis:
Phoebe Mayle miała życie pod kontrolą. Nie zamierzała tracić czasu na romanse. Przyświecał jej jasno wytyczony cel: zrobić ze swojej restauracji najlepiej prosperującą knajpę w mieście. Wszystko zmienia się, kiedy do Redbolt przyjeżdża jej nowy szef kuchni, Nick. Temperatura na zapleczu restauracji podnosi się, a Phoebe zaczyna marzyć o przyjemnościach innych niż tylko rozkosze podniebienia. Seks i jedzenie to odurzająca mieszanka, ale w miarę jak coraz trudniej oprzeć się pokusie ... Phoebe uświadamia sobie, że namiętny i dominujący Nick coś przed nią ukrywa... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Lilli Feisty
 • 2013
 • 1
 • 320
 • 170
 • 120
 • 978-83-240-2359-2
 • 9788324023592
 • ZASP4

Recenzje czytelników

Zmysłowość i pikanteria

Ocena:
Autor:
Data:
Kuchnia, seks, miłość i nienawiść - tymi słowami w skrócie można określić pozycję napisaną przez Lilly Feisty.
Wszystkie smaki namiętności to powieść o skrajnie różnych bohaterach, których początkowo dominująca złość i nienawiść prowadzi do uczucia, nad którym trudno zapanować.

Phoebe nie tak planowała sobie współpracę z Nickiem. Pragnęła jedynie, aby ten pomógł jej poprowadzić rodzinną restaurację. Nie przypuszczała, że egoistyczny i naburmuszony szef kuchni zawładnie jej ciałem ... zmysłami i duszą.

Nick przed przybyciem do Redbolt miał wszystko, o czym marzy w zasadzie każdy facet. Sławę, świetną pracę i piękne kobiety u boku. W małej mieścinie drażni go niemal wszystko: wegańskie jedzenie, lokalna społeczność, a przede wszystkim chcąca sprawować nieustanną kontrolę nad każdym kuchennym aspektem, urocza lecz zaborcza szefowa - Phoebe. Na domiar jej postawa wcale nie odstrasza Nicka, wręcz przeciwnie, całkiem go "kręci".

Połączenie tych dwoje to istny żar tropików. W restauracji Green Leaf zaczyna jarzyć się i iskrzyć nie tylko od ognia kuchennego.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam tym, którzy lubią zestawienie dobrej kuchni, miłosnych uniesień i namiętnych doznań.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena