Koszyk 0
Opis:
33 miliony ludzi obejrzało występ Amy Cuddy na kanale TED na YouTubie. WYSTARCZĄ DWIE MINUTY, BY TYLKO DZIĘKI POSTAWIE CIAŁA ZMIENIĆ STAN UMYSŁU! Wznieś ręce do góry lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę, a twoje nastawienie do czekającego cię zadania zmieni się na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzię ... ki tak prostym trickom możesz zbudować w sobie poczucie pewności siebie. Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować! Amy Cuddy – ceniony psycholog, profesor Harvardu. W 2012 roku „Time” zaliczył ją do grona Game Changers – wpływowych postaci, które „zmieniają zasady”. Jedna z najlepszych książek 2015 roku według „Forbesa”. Bestseller „New York Timesa”, który zmienił życie tysięcy ludzi. „W przeciwieństwie do wielu książek o samodoskonaleniu Wstań! jest zarazem konkretna i inspirująca, prosta i ambitna – a przede wszystkim naprawdę mocna”. „New York Times” „Wstań jest dokładnie taką książką, której świat potrzebuje”. Robert Cialdini Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Amy Cuddy
  • 2016
  • 1
  • 352
  • 205
  • 144
  • 97883240-3667-7
  • 9788324036677
  • ZDCOI

Recenzje czytelników

Pobudka! :)

Ocena:
Autor:
Data:
Jako statystyczny couch potato potrzebuję niekiedy niezłego impulsu, żeby wstać i wziąć się w garść. Z tego powodu nie ukrywam, że z miłą chęcią sięgam po poradniki psychologiczne, które są w zasięgu mojej kanapy (maksymalne oddalenie w linii prostej to 2,5 m). Tym razem „padło” na książkę Amy Cuddy „Wstań! Skuteczny sposób , by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom”.

Autorka tej pozycji jest znanym i cenionym psychologiem, profesorem samego Harvardu. Proponuję każdemu ... kto zamierza sięgnąć po „Wstań!”, aby odszukał sobie w sieci chociaż jedno wystąpienie tej Pani. Osobiście jestem nią oczarowana i niepojęty jest dla mnie fakt, iż tak niepozorna osoba może mieć w sobie taką petardę.

Zachęcona wystąpieniami Pani Cuddy, zdecydowałam się heroicznie pokonać dzielący mnie dystans między kanapą i regałem. Po lekturze jestem naprawdę niemniej nią zachwycona, niż występami.

Książka została napisana w prosty i przejrzysty sposób, czytelnik chcąc zaczerpnąć potrzebnych informacji nie musi przechodzić przez nudny, wykładowy esej. Jasne przykłady, wnikliwe analizy oraz zaskakująco banalne rozwiązania – taka jest ta książka!

Zdaję sobie sprawę, iż w ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp trenerów interpersonalnych i ciężko jest zdecydować się, na kogo postawić. Jak dla mnie Pani Cuddy to był strzał w dziesiątkę. Nie będę oszukiwać, że błyskawicznie i diametralnie zmieniła moje życia na lepsze i wspanialsze, lecz zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które pozostawały do tej pory poza zasięgiem mojej uwagi.

Poczucie własnej wartości jest w dzisiejszych czasach jednym z kilku kluczy do sukcesu, bez którego nie osiągniemy zbyt wiele, pomimo naszych najszczerszych chęci. Warto słuchać dobrych rad i wcielać je w swoje życie. Z pewnością nie zaszkodzą, a mogą wiele zmienić. Polecam Wam tę książkę, nie będzie to dla Was stracony czas :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

wow

Ocena:
Autor:
Data:
Wstań!” Amy Cuddy (wyd.Znak) to poradnik psychologiczny niezwykle potrzebny w obecnej rzeczywistości. Napisany niezwykle przystępnym językiem.Jest to nauka poparta faktami z życia wziętymi.Wystarczy kilka minut aby zmienić z osoby uległej we władcę, Wystarczy twardo stać na ziemi i przyjąć postawę Wonder Woman a stajesz się pewny siebie, silny i otwarty. Zmieni się nastawienie do oczekujących nas zadań. Należy pamiętać, że język naszego ciała mówi dużo o nas –innym osobom ... a także jak postrzegamy samych siebie. Czyli mówiąc prosto – pewność siebie można samemu wyćwiczyć. Pozycja warta przeczytania. Zawarte w książce przesłanie wprowadzić w życie.Powodzenia. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena