Koszyk 0
Opis:
Opowieść o pasji, która zmienia życie. Kamery, światła jupiterów i czerwone dywany Marek Kondrat zamienia na równe rzędy winnych krzewów i mroczne piwnice. U szczytu kariery aktorskiej schodzi ze sceny i znika z kinowych ekranów. W połowie życia, krok za krokiem, odkrywa nowy świat, którego centrum stanowi vitis vinifera – winna latorośl. Przygoda zamienia się w pasję, a ta – w sposó ... b na życie. Świat wina Marka Kondrata to podróże w bliskie i dalekie regiony, to nieustanne odkrywanie krajobrazów, ich barw, smaków i zapachów, to spotkania z ludźmi, którzy, tak jak on, wybrali i pokochali wino. Marek Kondrat zabiera czytelników w podróż dookoła świata: od spalonej słońcem Toskanii przez górzystą Amerykę Południową po wyspy Nowej Zelandii, bo – jak mawiają – wino pite tam, skąd pochodzi, smakuje najlepiej. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • twarda
Mniej Więcej
 • Marek Kondrat, Antonina Turnau
 • 2015
 • 1
 • 208
 • 215
 • 165
 • *, 97883240-4055-1
 • 9788324040551
 • ZCWUQ

Recenzje czytelników

Z pasją

Ocena:
Autor:
Data:
Jak wiadomo Francja to największy potentat winiarski na świecie. Wina bordoskie SA sprzedawana do Chin, stąd wynika ich największa popularność i największy budżet : D.
Nie wiem dlaczego, ale spośród ogromu historii jakie opowiedział P. Marek Kondrat na temat wina, najbardziej zapadła mi w pamięć ta o kolacji w Bordeaux La Fete de la Fleur, na której zorganizowano parking dla … helikopterów, auta dla gości ... i oczywiście kilometrami stołów z malutkimi przekąskami i dobranymi do nich winami… Coś pięknego :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Do góry nogami

Ocena:
Autor:
Data:
W ,,Winnych stronach” znalazłem wiele informacji na temat wina, jego szczepów, klarowności, pochodzenia i kultury wina. Trzeba jednak podkreślić, ze jest to również autobiograficzna opowieść człowieka który nagle postanowił wywrócić swoje życie do góry nogami. Godny polecenia i podziwu.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena