Koszyk 0
Opis:
 Krakowska policja próbuje znaleźć powiązanie pomiędzy trzema ofiarami, których ciała odnaleziono w lesie. Sprawca dokonał na nich sekcji zwłok, przywłaszczając do swojej kolekcji poszczególne narządy. Technik kryminalistyki, Miłosz Goczałka, zostaje odsunięty od sprawy, gdy nie zgadza się pominąć w protokole problematycznych dla prokuratury dowodów. Jego prywatne ś ... ledztwo niespodziewanie prowadzi do Aresztu na Montelupich. Bezpośredni związek z tajemniczymi morderstwami ma „Insight”, ściśle tajna instytucja, stworzona do nadzorowania monitoringu oraz wykonywania rządowych zadań. Udaje się ustalić, że ktoś z pracowników firmy celowo wyłączał kamery w miejscach, gdzie dokonywano zabójstw. Inwigilacja i kontrola stają się podstawowym narzędziem w rękach niepowołanych osób… Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Bartłomiej Basiura
  • 2016
  • 1
  • 432
  • 210
  • 135
  • 978837835-432-1
  • 9788378354321
  • ZD172

Recenzje czytelników

Wybór jest tylko złudzeniem

Ocena:
Autor:
Data:
Najlepsze co można znaleźć w książkach Bartłomieja Basiury to detale. Jako absolwent prawa doskonale wie, jak sprawy się mają jeżeli mówimy o morderstwach, całym świecie politycznym i policyjnym. Nie ma sobie za nic wasze żołądki, więc potrafi w dosadny sposób przedstawić nam chociażby sekcję zwłok. I to wszystko za sprawą słów, a nie jakiegoś filmiku. Podczas czytania możecie się odprężyć i z niebywałą prostotą poznać wszystkie tajniki kryminału. Dodatkowo, pomijając jego wiedzę ... w dość prosty sposób potrafi zaciekawić czytelnika, prowadząc akcję danych fragmentów w odpowiedni sposób, tak, że nie możemy się doczekać finału tej sprawy.

Jeżeli szukacie książki z jednym głównym wątkiem, dość prostym w obsłudze, a dodatkowo macie nadzieję, na rozpracowanie zagadki już na pierwszych stronach, to na pewno nie możecie sięgnąć po Wagę. Śmiem nawet stwierdzić, że ta pozycja jest dla wytrawnych kryminalnych czytelników. Takich, którzy uważają, że nic ich nie zaskoczy, ale ja wam powiem, że Bartłomiej Basiura zapewne zmieni wasz pogląd na ten gatunek.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Posłuchaj, a zrozumiesz

Ocena:
Autor:
Data:
Trochę gorzej mają się bohaterowie. Zdarzały się postaci, których kreacji nie można wiele zarzucić - zwłaszcza poszukiwany sprawca zbrodni wydaje się być, pomimo szaleństwa, bardzo realistyczny. Nie mniej jednak w opowieści biorą udział bohaterowie płascy. Owszem, znamy ich wygląd, charakter i inne cechy, jednak żadnych więzi pomiędzy nimi a czytelnikiem nie ma. A szkoda, bo cała historia jest piekielnie dobra, zachwycają jej wartkość, misterna intryga ... zaskakujące zakończenie i pomysł z instytucją Insight. Myślę jednak, że ten mankament można autorowi wybaczyć. Zapewne ciekawi jesteście "Wagi" i jej fenomenu. Toteż gorąco zachęcam Was do jej przeczytania.

Więcej: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2016/07/kiedy-wybor-jest-tylko-zudzeniem.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena