Koszyk 0
Opis:
Książka do wyszukiwania, napisana z przymrużeniem oka i wypełniona wielkimi ilustracjami, na których roi się od szczegółów! Czerwony Smok pragnie znaleźć miłość. W tym celu musi opuścić swój wygodny zamek oraz wiernych przyjaciół, Księżniczkę i Rycerza, wyposażony jedynie w plecak, mapę świata i dobry humor. Swoje przygody relacjonuje za pomocą kartek pocztowych i obrazków. Podróżuje podniebnymi szlakami i przez oceany, od obu Ameryk aż po Azję, i spotyka przy tym zwierzęta z całego świata ... Kto wie? Może nawet znajdzie swoją bratnią duszę? W toku opowieści mali i duzi mogą podążać śladami Czerwonego Smoka, niekiedy dobrze ukrytego w głębi wspaniałych krajobrazów. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2017
  • 28
  • 370
  • 272
  • 9788310-13117-1
  • 9788310131171
  • ZDJTG

Recenzje czytelników

W poszukiwaniu Czerwonego Smoka

Ocena:
Autor:
Data:
Powiem Wam, że książka ta jest wielka. To zdecydowanie coś co trzeba powiedzieć od razu, bo bardzo mnie zaskoczyły jej gabaryty, oczywiście tak zupełnie pozytywnie zaskoczyły ;) Ma ona bowiem niemal 40 cm długości i niemal 30 cm szerokości, także sami widzicie, że rozmiaru jej nie można odmówić. I to jest zdecydowany plus. Chociaż może być pewien kłopot z jej przechowywaniem to mimo tego jej wielkości może okazać się przydatna ... Na przykład do poszukiwania Czerwonego Smoka na stronach pełnych szczegółów.

I to prowadzi nas do następnej rzeczy, którą muszę wymienić czyli piękne, niezwykle kolorowe, bardzo zabawne ilustracje zawierające masę rzeczy, roślin o zwierząt. Jest naprawdę ślicznie, jest barwnie, wesoło. Ja jestem zachwycona tą grafiką. Tekstu nie ma tutaj jakoś strasznie dużo. Jest to podróż opisana przez smoka, także to on jest naszym narratorem :)

Ja jestem jak najbardziej zadowolona z tej książki, zarówno jeśli chodzi o treści jak i jej wygląd. Mój Nikodem twierdzi, że jest już na nią za duży, ale mimo tego widziałam zainteresowanie w jego oczach kiedy ją przeglądał. Co więcej pokusił się nawet o poszukiwanie Czerwonego Smoka na kartkach tej książki i muszę przyznać, że czasami dobrze się zakamuflował ;) Także ja ze swojej strony powiedziałam, a właściwie to napisałam już chyba wszystko, więc kończę tą moją recenzje. Pozostaje mi jedynie napisać, że jak najbardziej polecam :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

smok

Ocena:
Autor:
Data:
Czy smokowi uda się odnaleźć miłość swojego życia? O tym musicie przekonać się sami. Ze swojej strony mogę dodać, że książka będzie dobra dla młodszych przedszkolaków – mój sześciolatek ekspresowo odnalazł wszystkie smoki, ale opowieści o smoku bardzo mu się podobały i chciał kilka razy je czytać.

http://www.czytajac.pl/2017/08/poszukiwaniu-czerwonego-smoka/
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena