Koszyk 0
Opis:
Poruszająca powieść o miłości, dorosłości i podejmowaniu ważkich decyzji, osadzona w świecie goniących za pieniądzem, zagubionych mieszkańców Manhattanu. Quinn jest prawdziwą szczęściarą. Ma to wszystko, czego pragną młode kobiety. Cudownego narzeczonego, który oświadczył się jej w Paryżu. Fantastyczną pracę w kancelarii prawnej. Gustownie urządzone mieszkanie. Przyjaciół. Pieniądze. A jednak pozory potrafią mylić. Quinn przeżyła prawdziwy dramat ... gry jej ukochany ojciec zginął w trakcie zamachu na WTC. Próbując uporać się z bólem i żałobą po śmierci najbliższego jej człowieka, wiele rzeczy pozostawiła przypadkowi, pozwalając innym decydować, co dla niej najlepsze. W miarę upływu czasu Quinn coraz częściej zadaje sobie pytanie, czy żyje pełnią życia, czy gdzieś po drodze odrzuciła szansę na realizację marzeń i podąża grzecznie wytyczoną przez innych ścieżką... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • L&L
 • miękka
Mniej Więcej
 • Aidan Donnelley Rowley
 • 2013
 • 0
 • 394
 • 205
 • 135
 • 97883-7686-1395
 • 9788376861395
 • ZB23U

Recenzje czytelników

"U progu szczęścia" - Przeczytaj koniecznie

Ocena:
Data:
Wyobraź sobie, że masz to, o czym marzą kobiety na całym świecie. Troskliwego narzeczonego. Oświadczyny w Paryżu. Pieniądze, świetną pracę i przyjaciół.

Czy można chcieć więcej?

Aidan Donnelley Rowley pokazuje nam w swojej książce "U progu szczęścia", że jest to możliwe. Że czasami można właśnie stać... u progu szczęścia.

Quinn jest młodą prawniczką odnoszącą sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale, wydawać by się mogło ... także prywatnym - właśnie przyjęła oświadczyny swojego chłopaka. Ale... No właśnie. Ale. Dziewczyna nie jest przekonana co do swojej decyzji.

Życiowe problemy próbuje rozwiązać przy pomocy kolejnej lampki wina i po prostu daje sprawom toczyć się własnym torem. Zagubiona kobieta wciąż przeżywa traumę po śmierci ukochanego ojca, który zginął w zamachu na WTC. Quinn chowa się za fasadą pozorów i coraz większej ilości alkoholu. Nie potrafi docenić swojego życia, nie umie odnaleźć szczęścia.

Jak poradzi sobie Quinn?
Czy stanie na ślubnym kobiercu?
Czy uda jej się przezwyciężyć ból i odnaleźć szczęście?

Autorka stworzyła historię, która jest nie tylko obyczajową opowieścią o młodej kobiecie z Nowego Jorku, ale także o tym, jak podnieść się po upadku.

Lektura napisana prostym językiem z każdą stroną wciąga czytelnika coraz bardziej. Początkowo odrobinę rozwlekła akcja nabiera rozpędu i trzyma w napięciu już do samego końca.

Aidan Donnelley Rowley całą fabułę oparła o postać głównej bohaterki. Wykreowała osobę tak złożoną, że czasami łatwo było się czytelnikowi pogubić. I, szczerze mówiąc, przynajmniej jak dla mnie, Quinn może sprawiać wrażenie bohaterki, którą trudno lubić. W wielu momentach książki wydaje się być niewdzięczną i zepsutą dziewczyną z alkoholowym nałogiem. Jej wyolbrzymione cechy służą jednak ogólnej idei książki, dlatego trudno nie docenić misterności z jaką została stworzona ta postać.
http://recenzje-mlodziezowe.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena