Koszyk 0
Opis:
Ekscentryczna milionerka, Emeralda Lawson, niespodziewanie wkracza w życie trzech dorosłych wnuków. Czy niezwykłe prezenty pomogą w spełnieniu marzeń o wspaniałej miłości?Nowy początekCaleb za sprawą babki nieoczekiwanie zostaje właścicielem firmy consultingowej. Nie ma wiedzy i doświadczenia, ale nie brakuje mu charyzmy i odwagi. Podejmuje więc wyzwanie. W pracy poznaje Alyssę, kierowniczkę ... jednego z działów, która wprowadza go w szczegóły działania firmy. Bliskie relacje między szefem a podwładną nieuchronnie powodują liczne komplikacje...Wszystko, czego pragnieszBolesne wspomnienia z przeszłości prześladują Nicka. Codziennie powraca do chwili, kiedy rozstał się z Cheyenne i musiał opuścić rodzinne miasteczko. Nieoczekiwanie dostaje szansę na powrót. Zostaje właścicielem wielkiej posiadłości należącej kiedyś do ojca Cheyenne. Nick szybko odkrywa, że dawne uczucie, które łączyło jego i Cheyenne, nie wygasło. Niestety, podobnie jak przed laty ktoś nie chce dopuścić, by byli razem.Po drugiej stronie chmurHunter jest doświadczonym pilotem. Zrezygnował z latania, gdy w katastrofie helikoptera stracił narzeczoną i nienarodzone dziecko. Jednak kiedy otrzymuje niezwykły prezent - pogotowie lotnicze - musi powrócić do zawodu. Pracuje razem z Callie, która wkrótce zostanie samotną matką. Postanawia otoczyć ją opieką. Sytuacja komplikuje się, gdy do miasteczka przyjeżdża dawny narzeczony Callie... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Kathie DeNosky
  • 2015
  • 380
  • 200
  • 125
  • 9788323892090
  • 9788323892090
  • ZAP1O

Recenzje czytelników

Trzy marzenia

Ocena:
Autor:
Data:
Książki z gatunku romans czytam bardzo rzadko. ,,Trzy marzenia" jednak tak zainteresowały mnie swoją fabułą, że postanowiłam zrobić wyjątek i zapoznać się z tą powieścią. Po raz pierwszy została wydana 3 lata temu. Teraz wydawnictwo Harper Collins wypuściło ją z nową okładką.

Historia składa się z trzech części. Każdy z trzech braci ma swoją część historii. Przez lata nie wiedzieli kto jest ich ojcem. matki zatajały przed nimi tą informację ... W zamian ich synowie mieli dziedziczyć po jednej z najbogatszych kobiet, która w biznesie osiągnęła naprawdę wiele. Babka miała w stosunku do nich jeszcze inne plany. Jak pewnie się domyślacie, związane były one z miłością. Czy udało jej się wyswatać troje wnuków?

Książka jest dość obszerna, biorąc pod uwagę, że to harlequin. Treść typowa dla tego typu publikacji. Wiadomo mniej więcej, jak to wszystko się skończy, jednak i tak czyta się z przyjemnością. Styl pisarki jest bardzo prosty, typowo romansowy. Scen erotycznych nie ma tutaj za wiele, a jeśli się pojawiają to są opisane bardzo subtelnie. Najbardziej podobała mi się historia druga. Pierwsza była ciekawa, a ostatnią już trochę zmęczyłam. Może to dlaczego, że rzadko czytam ten gatunek?

,,Trzy marzenia" to książka lekka, przyjemna, o ludziach z problemami, borykającymi się z przeszłością. Na pierwszym miejscu stają ich uczucia, a nie wielki majątek zapisany im przez babkę. Doskonała na wolne popołudnie.

Moja ocena: 4,5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena