Koszyk 0
Opis:
Silniki w ruch! Zwycięzca może być tylko jeden! 3...2...1 START! Najlepsze samochody i motocykle wystartują w 2 szybkich grach. Kto ma najszybszy samochód, a czyj motocykl ma najwięcej cylindrów? Zbierz jak najwięcej kart i wygraj! Klasyczny kwartet lub pełna akcji gra Trumps to gwarantowana szybka rodzinna rozrywka.
Mniej Więcej
  • 140
  • 77
  • 45
  • 5411068021978
  • ZCPGT
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
W pudełku otrzymujemy dwa rodzaje talii, pierwsza przedstawia motocykle ( czerwona), a druga samochody ( niebieska). Co ciekawe na kartach umieszczono wizerunki prawdziwych pojazdów, również ich parametry nie odbiegają od rzeczywistości.

W grę możemy grać na dwa sposoby:

Kwartet
tasujemy karty ( gramy jedną lub dwoma taliami) i rozdajemy je po równo każdemu z graczy lub po 6 kart, gdy gramy w dwie osoby. Zadanie polega na tym, aby uzbierać kombinację 4 kart z daną literą/cyfrą, np. B1 ... B2, B3, B4. Jeśli nam się to uda - kładziemy nasz "kwartet" przed sobą. Następnie żądamy od wybranej osoby konkretnej karty. Jeśli przeciwnik ją ma, musi ją nam oddać, a możemy pytać dalej. Jeśli jej nie ma, to nasza tura się kończy. W przypadku gry dwuosobowej oznacza to także dobranie karty z talii. Zwycięzcą zostaje ten, kto skompletuje jak najwięcej kwartetów.

Trumps
w tym wariancie wykorzystujemy dane techniczne pojazdów (np. rok produkcji, pojemność, moc). Ten rodzaj gry kojarzy się z wojną, trzymamy swoje karty w formie stosu widząc tylko swoją kartę wierzchnią. Rozdajemy karty i jeden z graczy wybiera dany wskaźnik do porównywania. Wygrywa ten, którego parametr jest najwyższy i zabiera on pozostałym osobom karty. Wykorzystane i zdobyte karty odkładamy.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena