Koszyk 0
Opis:
Chcesz wykonać niesamowite sztuczki magiczne? Ta książka pokaże Ci, jak to zrobić! Zadziw swoich przyjaciół i rodzinę wspaniałymi możliwościami umysłu i ciała oraz panowaniem nad niepojętą mocą kart, monet i papieru. Magik Mike zaprasza Cię do tajemnego kręgu magii, w którym podzieli się z Tobą sekretną wiedzą i opisze dokładnie każdą sztuczkę. To jedna z niewielu okazji, by poznać zaczarowany świat iluzji, a potem pokazać go zachwyconej publiczności.
 • Debit
 • miękka
Mniej Więcej
 • Michael Lane Sherman
 • 2014
 • 0
 • 128
 • 270
 • 220
 • *, 9788371679865
 • 9788371679865
 • ZBR7P
 • 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Sztuczki magiczne

Ocena:
Autor:
Data:
Sztuczek jest tutaj cała masa, jedna ciekawsza od drugiej. Moim zdaniem niektóre z nich są idealne już dla kilkulatka, kilka prób i będzie czarował jak prawdziwy magik. Wyobrażacie sobie jaką radość sprawiłoby dziecku zaprezentowanie swoich umiejętności przez publicznością? Jeśli Wasze dziecko interesuje się choć trochę magią, to ta książka z pewnością stworzy z niego prawdziwego sztukmistrza ... Nie pozostanie Wam nic innego jak zebrać rodzinkę i stworzyć najprawdziwszy pokaz :)
Na koniec kilka słów o jej wyglądzie. Okładka jest miękka, a książka klejona i tak jak zazwyczaj nie jestem co do tego wymagająca to tutaj o wiele lepiej książka ta prezentowałaby się w czymś bardziej efektownym. Jest na tyle fajna, że dziecko z pewnością będzie z niej korzystało niezliczoną ilość razy więc ważne, aby była ona wytrzymała. I niestety przy klejonych kartkach nie da się raczej uniknąć tego, że książka będzie się zamykała, a przecież podczas nauki sztuczek młody magik musi co chwilę zerkać do środka... Ale nie zrażajcie się z powodu tych minusików, najważniejsza jest treść, a moim zdaniem jest ona warta uwagi, jest pomysłowa i pomocna i bez wątpienia zajmie ona nasze dziecko na długo :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Chodź zaczaruj swój świat.

Ocena:
Autor:
Data:
Książka Sztuczki magiczne. Magik Mike prezentuje... to poradnik, w którym znajdziecie przeszło pięćdziesiąt niesamowitych i łatwych do wyćwiczenia sztuczek. Sztuczki posegregowane są w rozdziały, które ułatwiają odnalezienie interesującej nas dziedziny iluzji, i tak mamy: sztuczki karciane, sztuczki z monetami, czas na show!, magia umysłu, papierowa magia oraz sztuczki stolikowe.
Myślę, że wspólna wspólna nauka sztuczek magicznych to świetny sposób na zabawę i spędzenie wspólnie wolnego czasu ... Do tego ile radość sprawi dziecku demonstrowanie wyćwiczonych sztuczek szerszej widowni, podczas spotkań rodzinnych i towarzyskich. Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena