Koszyk 0
Opis:
Poznajcie opowieść Jaya Fieldsa, iluzjonisty, mentalisty, spryciarza. Myślę trójkątami. Wy myślicie liniami prostymi. Pokażę Wam stół i przekonam, że to krzesło. Dym i lustra, sztuczki i triki. Oszukuję i zwodzę. Ale przede wszystkim stawiam na dobre przedstawienie. Wszyscy sądzą, że zabiłem człowieka, ale nie zrobiłem tego. Pragnę zemsty. Pragnę jej dla siebie i dla niej. Chcę ... rewanżu dla całej naszej szóstki. Ona mnie nie pamięta, choć jest przyczyną tego wszystkiego. Będzie moją nagrodą, gdy wszystko dobiegnie końca. Jeśli tylko okażę się dość silny. Zatem śmiało, wybierzcie kartę. Wejdźcie i obejrzyjcie przedstawienie. Spójrzcie na moje dłonie, przyjrzyjcie się uważnie, tak byście nie widzieli tego, co się dzieje naprawdę. Zniszczę wasz świat w świetle reflektorów. Nie zorientujecie się co robię, dopóki nie będzie za późno. Mam tylko jedno serce, a kiedy moje wielkie oszustwo dobiegnie końca, wręczę je właśnie jej. Usiądźcie wygodnie, znajdujecie się na początku jazdy z piekła rodem. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Filia
  • miękka
Mniej Więcej
  • L.H. Cosway
  • 2016
  • 480
  • 197
  • 130
  • 978838075-067-8
  • 9788380750678
  • ZD59C

Recenzje czytelników

Lubisz magiczne sztuczki?

Ocena:
Autor:
Data:
Sama okładka nie jest do końca odzwierciedleniem fabuły. Jest genialna i świetnie się prezentuje, ale ja kompletnie nie miałam pojęcia, czy to będzie powieść obyczajowa, romans, a może jeszcze coś innego? Po przeczytanej historii mogę śmiało stwierdzić że nie da się jej jednoznacznie zaklasyfikować, a dodatkowo powiedziałabym, że odnajdziecie tutaj odrobinę kryminalnej zagadki, która ma tu kluczowe znaczenie.

Nie sądziłam, że niecałe pięćset stron będę potrafiła przeczytać za jednym razem ... ale w tej historii jest coś takiego, że nie potrafiłam się od niej oderwać. L.H. Cosway bawi się z czytelnikiem w dość pruderyjny sposób, ponieważ nie będę was oszukiwać, ale fanki, a może nawet i fani scen łóżkowych znajdują tu coś dla siebie.

Wątek romansu bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ był naturalny, a nie, że nagle bohaterowie pałali do siebie miłością większą niż do tej pory ktokolwiek na świecie. Miłość w normalnym życiu rozwija się powoli i takie samo tempo znajduje się w Sześciu sercach – jednocześnie nas elektryzuje i dostarcza nowych doznań. Tego właśnie oczekiwałam od tej lektury. Chciałam czegoś magicznego, i to właśnie dostałam, dodatkowo nawet z nawiązką.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

MAGICZNA podróż!

Ocena:
Autor:
Data:
MAGICZNA podróż! Byłam wręcz zafascynowana poznając naszego głównego bohatera Jaysona. Nie potrafiłam odłożyć książki, wciągnęłam się w magiczny świat sztuczek i iluzji tak bardzo, że zaczęłam przeglądać Internet w poszukiwaniu podobnych tricków. Cała akcja jest niesamowicie dobrze przemyślana, każdy szczegół idealnie rodzi w nas ciekawość poznania motywów Jaya i prawdy, która okazuje się bardzo okrutna. Matilda, to bardzo dojrzała i słodka dziewczyna ... może nam skraść serce… które swoją drogą Jay powoli budzi do życia.
„Jeśli nic nie masz, jesteś w stanie usprawiedliwić wiele rzeczy, które robisz by przetrwać, nawet jeśli wiąże się to z krzywdzeniem innych”
Piękna miłosna historia, elektryzująca i wzmagająca apetyt. Jestem bardzo zadowolona z jej zakupu, na pewno do niej wrócę :) Polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena