Koszyk 0
Opis:
Ten wyjątkowy poradnik napisany przez polską autorkę, specjalistkę do spraw relacji, pokazuje, że rozwiązanie większości problemów zazwyczaj mamy w zasięgu ręki. Dlatego jeśli nawet uważamy, że nasze życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, możemy to zmienić. Czy rządzą nami ograniczające przekonania, z których nie zdajemy sobie sprawy? Czy powinniśmy wzmocnić swoją ... samoocenę? Lektura "Szczęścia w miłości" pomoże nam w zdefiniowaniu tego, co przeszkadza w osiągnięciu harmonii z samym sobą, w znalezieniu kochającego partnera i w utrzymaniu wartościowej więzi. Autorka o swojej książce: Jeśli coś rzuca cień na twoje szczęście, zapraszam cię do wspólnej podróży, podczas której odkryjemy źródło tych problemów. W mojej książce znajdziesz przydatne wskazówki i ćwiczenia, które pomogą w uporządkowaniu twojej przestrzeni wewnętrznej. Wkrótce zauważysz, że dokonujesz lepszych wyborów, potrafisz opiekować się sobą i dajesz potencjalnym partnerom jasne sygnały, czego oczekujesz. Odkrywając w sobie gotowość do miłości, zaczniesz przyciągać równie otwarte osoby. Życzę ci samych dobrych, wspierających i satysfakcjonujących relacji! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Joanna Godecka
  • 2015
  • 1
  • 336
  • 197
  • 140
  • 9788310125361
  • 9788310125361
  • ZCEIY

Recenzje czytelników

"SZCZĘŚCIE W MIŁOŚCI. JAK MĄDRZE KOCHAĆ I ROZUMIEĆ SIEBIE" - JOANNA GODECKA

Ocena:
Autor:
Data:
Szczęście w miłości to poradnik, który z pewnością trafi do wielu odbiorców, ponieważ zawiera mnóstwo przydatnych rad odnośnie codziennego życia. Jeśli myślicie, że jest to książka tylko i wyłącznie dla osób, które mają jakiekolwiek problemy w związku - jesteście w błędzie. Książka Joanny Godeckiej to pozycja również dla ludzi samotnych, którzy chcą przygotować się na bycie w bliższej relacji. Znajdziemy tutaj także porady jak zaakceptować siebie oraz wiele innych przydatnych przykładów ... które możemy wykorzystać w codziennym życiu.

Jestem pewna, że dzięki tej książce wiele osób po prostu odmieni swoje życie. Autorka pisze w taki sposób, że będzie to absolutnie dla każdego zrozumiałe. Cieszę się, że Joanna Godecka w swoim poradniku porusza tak wiele przykładów i sytuacji, które mogą spotkać każdego z nas. Z pewnością każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ autorka skupia się na ludziach, którzy mają problemy w miłości, ale również na tych, którzy cierpią z powodu samotności i niezrozumienia.

Wszystko jest bardzo czytelne i możemy zdecydować, który rozdział najbardziej nas w danej chwili interesuje i to właśnie z nim zaznajomić się na początku. Autorka używa tak wielu przydatnych porad oraz informacji, które pomogą wielu zagubionym osobom. Ten poradnik to skarbnica wiedzy i mądrych myśli autorki, które niewątpliwie skłaniają do refleksji. Czytając tę lekturę zastanawiałam się nad tym co Joanna Godecka miała mi do przekazania i doszłam do wielu ważnych wniosków, które postaram się wprowadzić do swojego życia.

Jeśli jeszcze nie odnalazłeś szczęścia w swoim życiu to jestem przekonana, że autorka tej książki chętnie Ci w tym pomoże. Joanna Godecka ma naprawdę wielkie pojęcie o tym co pisze i może znaleźć rozwiązanie na wiele ludzkich problemów, które zdarzają się każdemu z nas.

Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość przeczytania tej książki, która wniosła w moje życie wiele cennych inspiracji, z których często będę korzystać. Nie wiem czy wiecie, ale Joanna Godecka jest specjalistką do spraw relacji, dlatego na pewno wszystko co pisze ma w sobie głębszy sens. Mogę Wam zagwarantować, że z pewnością jeszcze nie raz powrócę do tego poradnika i będę przypominać sobie wszystkie te cenne porady, które autorka w nim zawarła. Gorąco zachęcam Was do odnalezienia szczęścia w swoim życiu i przeczytania tej pozycji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena